Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy vészeljem túl, hogy nem...

Hogy vészeljem túl, hogy nem tud értélni az az illető, aki számomra fontos?

Figyelt kérdés

Megismerkedtünk, beszélgettünk, majd összejött egy cicababával, hogy tudjon vele villogni. Rengeteg közös ismerösünk van, akik le voltak döbbenve, amikor meghallották, hogy azzal a lánnyal jött össze, illetve maga a srác mondta, hogy azért van vele, mert lépten-nyomon kiteszi mindenét és bámulják ő a férfiak. Nem arról van szó, hogy csúnya vagyok, mert tényleg rengeteg bókot kapok, de ehhez nekem nem szükséges mindig kitennem, amim van. Nyílván, én is hordok kicsit dekoltáltabb felsőt, de nem olyanokat, hogy a fél mellem kinn van, hanem inkább olyat, ami csak sejtett nem mutat meg mindent. Tudom, hogy nem szabadna egy ilyen férfi miatt szomorkodnom, de nagyon rosszul esett, hogy nem vagyok elég jó, olyan, mintha le lettem volna selejtezve.

25N


2018. ápr. 20. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne érezd magad rosszul attól, hogy nem vagy közönséges. Te csak emeld fel a fejed, tedd fel a koronát, figyelj magadra és ne sajnáld, hogy nem kellesz egy olyan pasasnak akinek csak a sarki nő jó.
2018. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!