Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valaki már...

Szerintetek ha valaki már kipróbálna, hogy milyen csókolózni, várnia kellene?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha esetleg lenne rá lehetősége egy friss, valószínűleg nem komoly vagy tartós nyári románc keretei között, vagy ha már idáig várt, tényleg várja meg az első komoly kapcsolatát?


18/L



2018. ápr. 21. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
én csak komolyat támogatok minden javaslatommal..
2018. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene várnod? Mire? Kire? Van valami szabály, hogy nem szabad elfogadnod az élettől, amit kínál? Nincs! Csókold meg, akit csak akarsz. Majd utólag eldől, jól választottál-e, de ennek semmi köze sem várakozáshoz, sem korhoz. És mindenféle szexuális tevékenységre ugyanez vonatkozik!
2018. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nőként mondom, hogy ez marhaság. minek, minek tartogatsz egy csókot?

nem sok jelentősége van...

2018. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy csók nem jelent olyan sokat. Én nem vártam tőle semmit. Jó volt megélni olyannal, akivel vonzódtunk egymáshoz. De több nem kell. Ha csak egy napig tart ez a vonzalom, szerintem akkor is megéri. Meg szerintem a csók az az első randi része, de legkésőbb a másodiké. Flörthöz és vonzalom megéléséhez kell, nem a kötődés elmélyítéséhez, nem egy olyan súlyú érzelmi dolog.


Első szexet viszont tényleg csak komoly kapcsolatban tudnám elképzelni, úgy is volt nekem.

2018. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A komoly kapcsolatra szavazok. Legalább az első alkalomnak add meg a módját. Nekem 19 évig kellett várnom, és egyáltalán bánom, hogy nem kapkodtam el. Igaz, én nem úgy állok hozzá, hogy "csak egy csók, mit számít az".
2018. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!