Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes emberek rondának/visszataszítónak születnek, mások meg gyönyörűnek?

Figyelt kérdés
Én például már nagyon unom, hogy nekem pont rondának kellett születnem.
2018. ápr. 23. 20:20
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
49%

Figyelj. Én erre annyit tudok mondani,hogy mindenki úgy szép ahogy van.

Fogadni merek nagyon gyönyörű vagy.

Ne hagyd hogy az irigy emberek elrontsák a kedved.

Pozitív hozzá állást kérek. S fejet fel.

2018. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
Genetika. Egyébként mindenki szép valakinek. Amúgy is, a szépség relatív, szerintem úgy lehetne megfogalmazni, hogy az a szép, aki tetszik valamiért. Mellesleg inkább a szimmetriávsl kapcsolják össze a szépséget, minél szimmetrikusabb valami, pl. egy arc, forma, testrész stb. annál harmonikusabb, szebb.
2018. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%
Genetika, "genetika". 😁
2018. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az hülyeség, hogy mindenki szép. Én például ehy dolgot nem tudnék magamon mondani, ami szép. És szerintem senki sem.
2018. ápr. 23. 20:27
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy valaki okosnak születik, valaki butának?

Miért van az, hogy valaki szerető családban nő fel, valakit pedig vernek az alkoholista szülei?

Miért van az, hogy valaki Dubajban nő fel a gazdagságban, másnak megt 3 évesként szétbombázzák a házát Szíriában (pedig csak pár száz km van a kettő között)?

Miért van az, hogy valaki 10 évesen rákos lesz, valaki pedig 115 évig él?


Az emberek nem egyforma tulajdonságokkal és nem egyforma körülmények közé születnek.

2018. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is ronda vagyok...Ráadásul lány.

Ez ilyen. Biztos van olyan tulajdonságod neked is meg nekem is, amit mások irigyelnek tőlünk.

2018. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
20%
Egyébként meg biztos tudjátok, hogy nincs ronda lány, csak kevés pia! :)
2018. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%

Nem genetika, hanem találékonyság kérdése. A mai világban, ahol van mindenféle smink meg szépészeti beavatkozás és még a szegény családok is hozzájutnak az alapvető kozmetikumokhoz, bárki lehet szép.


De inkább megfordítom a kérdést: miért van az, hogy míg egyesek úgy születnek, hogy megvan minden végtagjuk és belső szervük, addig mások mozgáskorlátozottnak vagy értelmi fogyatékosnak születnek? Miért van az, hogy míg többezren haldokolnak a kórházakban, a sugárkezelés miatt kihullott hajjal, annyira legyengülve, hogy még egy almát sem tudnak megemelni, és még wc-re sem tudnak egyedül kimenni, addig te amiatt panaszkodsz, hogy nem áldott meg csinos pofikával az isten? Na ERRE válaszolj. Vissza kéne venned magadból.

2018. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nekem nincs semmi irigyelni való tulajdonságom... Esetleg az, hogy nem kell olyan dolgokkal foglalkoznom, hogy mit vegyek a barátnőmbek, stb, mert biztos nem lesz senkim.
2018. ápr. 23. 20:34
 10/26 A kérdező kommentje:
Azért, mert nekem ez a problémám. Ki vagy te, hogy eldöntsd, hogy melyik probléma fontosabb?
2018. ápr. 23. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!