Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt a globális...

Hogyan lehet ezt a globális problémaát hosszútávon megoldani?

Figyelt kérdés
A probléma az az éhezés, az embertelen körülmények és főleg a nők kihasználása köré épül. Etiópiában 50%-a a nőknek 15 éves kora alatt megy férjhez (2010). A mégb őven gyerekeket kihasználják. Tudom vannak nonprofit szervezetek, akik támogatják a szegény és elnyomott országban élő embereket, de ez csak rövid távú megoldás. Azzal sem mennek tól sokra, ha New Yorkban tüntetnek, mikor nem is ott van a probléma. Van ezekre valamilyen megoldás?
2018. ápr. 23. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen és a megoldást itt a GYK-n fogod megtalálni!
2018. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megváltoztatod az étrended. Megeszed amit eddig soha nem ettél volna meg de mondjuk más országokban már nagyon rég fogyasztják.
2018. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen el kell köttetni a férfiakat és minden meg lesz oldva. Több lesz az egy főre jutó gazella, amit levadászhatnak és lám senki nem fog éhezni. Béke és boldogság lesz.
2018. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kontinentális strelizáció.

Bill Gates csinálta pár évig afrikában, de rajta kapták

2018. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat de komolyan, ennyi bajom lenne, hogy etiopiaban a 15 ev alatti lanyokat ejtenek teherbe, akkor eleg ellatogatni a roma sorra ott is van ilyenből bőven, sőt a gyk-n is a sok 13 eves aki azt a kerdest teszi fel, hogy csak csókolóztam és utána lenyeltem lehetek tőle terhes?
2018. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igeeeeeen, ez a kedvencem lenyeltem, lehetek e terhes!
2018. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindössze annyit kell tenned, hogy eltörlöd a jelenlegi médiát, minden létező politikust kibillentesz a székéből, több milliárd embernek megváltoztatod a teljes mentalitását és elintézed, hogy a kapzsi embereknek lehetőségük se legyen hatalmi pozícióba jutni. Milyen egyszerű, nem igaz?
2018. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a szex az egyetlenegy szórakozása szegény embereknek, még azt is elvennéd tőlük?
2018. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

oktatás, technika, munkahelyek..


a kínaiak kezdenek ott gyárakat építgetni, reméljük összejön.


a nőkkel meg (bár nekem sem túl szimpi) azért így bánnak mert hagyomány..


mellesleg itt nálunk is kb az volt a gyerekvállalási kor pár száz éve..

2018. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Főleg a válazaitokra lettem volna kiványcsi, az én sem gondoltam, hogy majd itt GYIK-en fogunk világot váltani, de ahogy látom a válaszokat nemigazán fog változni jó irányba ez a probléma ilyen hozzáállásokkal...
2018. ápr. 24. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!