Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem köszön, mióta szóvá...

Nem köszön, mióta szóvá tettem, hogy menjen el dolgozni. Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Ismerek egy csajt, elvégezte szakmunkást nagynehezen, aztán összeszedett egy srácot, nem dolgozott vagy egy évig, aztán dolgozott kb. 2 hónapot egy gyárban. Aztán jött egy újabb pasi megint két év munka nélkül. Aztán újabb pasi és most ott tart, hogy 24 évesen gyorsan szült egy gyereket és a facebookon játssza a nagyságos asszonyt. Nem élnek és soha nem is élt kiemelkedő vagy jó körülmények között, inkább hónapról hónapra éppen hogy volt mit enni a hó végén. Most talán egy fokkal jobb mert a srác teherautót vezet, kb. 200 körül vihet haza. Az egészhez nem sok közöm lenne, de a sokadik okoskodó, lenéző facebook posztja után beszóltam neki, hogy el kéne menni esetleg dolgozni. Azóta nem köszön,meg elfordítja a fejét,természetesen napszemüvegben, mint ha valami úri hölgy lenne. Az a baj, hogy másoknak életviteli tanácsoakt ad,de a "beszólás" hangnemében, meg oylan hangnemben beszél sok emberrel, mint ha a fia/lánya lenne, közben lenéz mindenkit. Mit lehet tenni az ilyennel?

2018. ápr. 24. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Semmit, tiltsd le, aztán feljtsd el. Végülis tényleg semmi közöd hozzá, ha neki így jó, lelke rajta.
2018. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

Semmit.

Tiniri.anc

Hagyni kell az ilyet,hogy majd szépen 40évesen döbbenjen rá mekkora egy ostoba volt.Most nagyon éli a kis világát,meg beszólogat,de hidd el,egy 20 év múlva az utcán fogod látni.

2018. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

24 évesen hol tini már, második?

Nem értem minek szóltál be neki, Kérdez ő és azt sem, hogy ha ilyen rossz véleménnyel vagy róla, miért követed Facebookon , azt meg pláne nem, higy miért zavar, ha ezek után nem köszön

2018. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Talán mert tanulatlan, tapasztalatlan élősködő és így oszt ki másokat?
2018. ápr. 24. 18:51
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát ne is haragudj, az téged is minősít, hogy ilyen ismerőseid vannak. Nekem egy ilyen sincs ah ismerettsegij körömben.
2018. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező és hány ilyen van. Nem kell foglalkozni velük kisebbségi komplexusosak.
2018. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván nem találkozom ilyennel, mert megválogatom ah ismerőseimet. Ha valamelyik baromságot posztolna, már nem is érdekelne tovább, törölném, vagy szimplán kikapcsolnam a posztjai megjelenítését
2018. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

Egyik barátom (már nem) és családtagom is ilyen, bár én nem vagyok fent facebook-on. A srácnak az apja szerzett melót, ahová kb. állni kell bejárnia hetente két alkalommal. Engem is kiosztogatott, akkor nem volt munkám, megszakítottam vele a kapcsolatot. Rövid az élet, elég ha a családtagom idegesít néha. Bár sejtésem szerint neked ez nem csak ismerős, hanem családtag.

Az, hogy nem köszön, na az lenne az öröm. B-szódjanak már meg az ilyen életiskolájába' az isten tanított emberek lol.

2018. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
25%
Hm, kérdező, teljesen megértelek! Képzeld, nekem a sógornőm ilyen. Egy hétnél tovább sosem volt egyedül, hogy ne tegyék ki az anyjáék a szűrét, odaszült egy gyereket. Dolgozni az büdös, tanulatlan ember. De az, hogy én miben mérgezem meg a bátyját és a családi életet, és hogy én miben vagyok rossz, azt az egész családnak tudta mondani. Holott az általános egy két szón kívül többet nem is váltottunk, mert képtelen volt rá. (szellemileg) Aki nem lát át rajta, az magára vessen. Sajnos én elég gyakran találkozom ezzel az emberrel, és nekem sem köszön, amióta megmondtam neki, hogy kicsit művelődhetne mielőtt lóbálni kezdi a száját olyanról, amiről fogalma sincs. Attól, hogy próbál manipulálni és maga alá rendelni, - az erősebb kutya toszik alapon - és hangosan ordít, attól még ugyan az a sérült ember. Értelmi és érzelmi nulla. Ezzel csak a hülye előtt tudja elkendőzni a dolgot. És a kakakeverésről ne is beszéljünk. Mit lehet tenni az ilyennel? Megmondta a véleményed és ennyi. Hagyd rá. Lehet, hogy bántja, de ne foglalkozz vele. Mert ez a célja, hogy bosszantson. Addig jó, még nem kezd el veled és az ügyeiddel törődni, mert akkor egy levakarhatatlan rosszakaró kullancs lesz.
2018. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Az úri hölgyek napszemüveget hordanak?
2018. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!