Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha magamfajta...

Mit csinálnál ha magamfajta semmirekellő ember lennél?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős, közepes tanuló vagyok, érettségi nem fog sikerülni mert a 4 év anyagát számomra lehetetlen minimum szinten is visszaadni, semmihez nem értek, még egy pénz csipeszt is elrontok ( ezzel utalok rá, hogy ügyetlen balek vagyok) matekból van mentesítésem mert keverem a számokat (pl. 46 helyett 64) idegen nyelvből is fel vagyok mentve szintén jó ideje ( pl. f betűt v-nek hallom cs-t leírom sc-nek)


Semmi műszaki érzékem nincs, számítógépekhez sem értek ( mondjuk érdekes lenne a két alapvető ismeretek tudása nélkül )


Ügye most próbálkozok érettségizni, de csak próbálok.



Ha olyanok lennétek mint én mit kezdenétek magatokkal?


( tudom, több értelme lenne ha lekapcsolnám magam mivel szerveim épek, de egyenlőre nem akarok donor lenni még vért sem adtam :( )


19/F


2018. ápr. 25. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél burkoló/asztalos/lakatos!... Nem a legjobb munka, de hiányszakma mind. Rengeteget lehet vele keresni.
2018. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Suli utan elmennek egy gyarba dolgozni 😛
2018. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Menj el mosogatni vagy árufeltöltőnek. Közben keress kiutat. Előbb utóbb talán lesz valami, ami számodra is megfelelő, és fejlődni is tudsz vele.


Kertész, szakács, logisztikus, akármi.


Érettségibe addig is viszont mindent adj bele, legalább a lelkiismereted legyen tiszta.

2018. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy semmirekello!!!!!!!!!!!
2018. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kamionsofőr!


remélem jól belédverik a vizsgákon az anyagot..


onnantól meg rutin

2018. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Igen, a kamionsofőr jó ötlet csak a bal szememmel gyengébben látok mint a jobbal, nem lehet rajta változtatni a jobb a " vezér" szemem, nem hiszem, hogy a 2. csoportú orvosit megkapnám vagyis a 102-es kódot, érettségi szünetbe az lesz az első, hogy megcsinálom és be is iratom a 101 kód helyett.


Az asztalos szakmán nagyon sokat filóztam, ott kézügyesség is kell, rengeteg.


Alapvető természetem, hogy nem szeretek senki terhére lenni, főleg nem tudom magam eltartatni, bár még nem dolgoztam, ( szociális fóbiám miatt ) de, mihelyst végzek az iskolával, így vagy úgy első lesz elmenni a gyárba dolgozni, monotonítást nem tűröm, de meg kell tűrnöm, de nem lehet egy fél életet gyárban vagy kormány mögött ( sofőr ) tölteni, bármi történhet, és valljuk be nagy esély van rá és akkor ott áll az ember és csak néz...


Lehetőségek olyan szakmákban vannak amiben van matek, vagy angol, vagy mindkettő.

2018. ápr. 25. 18:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Irodalom-történelem szakos tanár, mert ezekhez nem kell se matek, se nyelv.

Vagy sportoló.

2018. ápr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert kivanok Neked az eletben! 😊
2018. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szakács. Nem árufeltöltö kategória, és ha már egy pici értéked is van hozzá, érdemes azt "tanulni".
2018. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!