Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A baratom hisztizik ha beteg?

A baratom hisztizik ha beteg?

Figyelt kérdés

Picit megfazott es megy a nyoszorges,elkezd ugy viselkedni mint egy 6 eves es hisztizik.

Venni kell neki neocitrant,fajdalomcsillapitot,huslevest kell csinalni neki. Egesz nap az a tema hogy nagyon szarul van pedig csak egyszeruen megfazott.

De mindig ez van.

En ha megfazom sem hiszterikazok ennyit mert nem lesz jobb tole..

Mit kezdjek ezzel?

21/L


2018. ápr. 27. 09:39
1 2
 1/14 Libers Pertz ***** válasza:
86%
Szokd meg, ha jó felesége akatsz lenni, mi ilyenek vagyunk. 28/F
2018. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Fiúból van. Értsd meg! Legyen benned anyai gondoskodási ösztön, te ugyanis viszont nőből vagy!
2018. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak ilyenek, ha náthásak:D Apám is mindig ezt csinálta. Valahogy bírd ki, amíg meggyógyul. :)
2018. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem mindegyikuk ilyen, ha beteg. A ferjem 27 eves, de joforman papot kell hivatni hozza , ha hoemelkedese van. 😂 bezzeg ha elvagja a munkaban a kezet, akkor nevetve hiv fel a sebeszetrol, hogy eppen varrja a doki mar megint .. ilyenek ezek a fiuk, latod!
2018. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Hát igen. A taknyolódást, szortyogást mérhetetlenül méltatlannak tartja egy igazi férfi és ezért szenved.

Ha harcban kettévágják karddal hősiesen viseli el.


*


Már mozdulatlanul lapult az indián,

de izgalom szaladt még sziszegve fönt a fán

s a szél forgatta még a puskaporszagot.

Egy megrémült levélen két vércsöpp csillogott,

s a törzsön szédelegve tornázott egy bogár.

Rézbőrü volt az alkony. És hősi a halál.


Radnóti

2018. ápr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Az én párom is ilyen. Csak néz ki rám az ágyból a boci szemeivel, amíg nem kap egy kis gondoskodást. Bár nekem ez sose okozott problémát. Ha szeretsz valakit, akkor miért okoz gondot törődni vele? Igen, igen tudom, a nők 40 fokos lázzal is mennek előre és ha ők tudják csinálni, akkor a férfiak is csinálhatják ezt. Csak mert téged nem visel meg egy kis megfázást, mást attól még lehet máshogy érint. Én is megyek megfázással dolgozni, párom meg tüsszent egyet és már az ágyban haldoklik. De nem kell mártírkodni, hogy de én bezzeg betegen is bla bla bla.....
2018. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen. Bezzeg ha komoly bajuk van, akkor meg úgy kell őket kényszeríteni, hogy maradjanak veszteg.
2018. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyított dolog, hogy a férfiak nagy részének az immunrendszere jobban "megijed" a fertőzésektől, jobban mozgósít, több, erősebb tünetet produkál (amik jobban leterhelik a szervezetet), így a férfiak ténylegesen rosszabbul érzik magukat ugyanattól a betegségtől. Ez nem hiszti =)
2018. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Nyilván kifogtam a földkerekség egyetlen pasiját, aki képes kussban orrot fújni és ágyban feküdni... :)

Én simán rászólnék a helyedben, hogy ne hisztizzen. Úgy 10 év alatt talán megérti.

2018. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%

Mi van. Láttad a reklámokban meg hallottad a közhelyet, hogy a férfiak ha betegek úgy csinálnak mintha haldokolnának? És most erre rájátszva "játszod", hogy mennyire gáz ez? Miközben egyébként állati büszke vagy arra, hogy van egy pasid, aki itt "szenved" és lehet rá panaszkodni, hogy "jaj a pasik olyan hülyék".


:)) ARANYOS

2018. ápr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!