Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor minden összefog ellened?

Amikor minden összefog ellened?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ezt tapasztalom a bőrömön.

Sorra gyűjtöm a pofonokat.

Egyszer csak megfordult vagy változtattatok?

22/L


2018. ápr. 27. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmūen változtatok, az esetek nyomós többségében csakis én lehetek az oka, hiába hibáztatnám a külvilágot.
2018. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem kb 15 éve van ez. Dolgozom rajt, hogy változzon :)
2018. ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Változtatok.


Hiszek abban, hogy ha a világban valami gáz, és valami nem úgy működik ahogy kéne, akkor nem várnom kell arra, hogy a világ változzon, hanem én változok. (ez bejön ;))

2018. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Változok. Tanulok, érlelődöm, növekszem a súlya alatt.

És ennek következményeként rendszerint változik is.

2018. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni a dolgok miértjét: "én" vétettem, vagy valaki kipécézett, hogy így alakulnak a dolgok, vagy nincs megfelelő tudásom a dolgokhoz és tanulnom kell még. Összetett a dolog, ezért kell megvizsgálni az okát.
2018. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy időnként az addig jónak vélt életem is képes egyik percről a másikra 180 fokot fordulni.


Eddig például albérletben laktam, kedvező áron, tudtam gyűjteni, félretenni, jó helyen is volt. Most keresnem kell másikat mert a tulajnak szüksége van a szobára. Megy az agyalás, hogy hol, merre találok bármit.


Ilyenkor érzi azt az ember mennyire jelentéktelen. Egyik percben még van hol laknia, másikban meg mehet amerre akar.

2018. ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaja, volt ilyen, végülis egy hét alatt akkorát szoptam, hogy...
2018. ápr. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!