Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti jártatok már úgy, hogy a...

Ti jártatok már úgy, hogy a boltban nem volt elég pénzetek?

Figyelt kérdés

Én a tescoban az önkiszolgáló kasszánál fizettem és nem vettem észre, hogy 2930-at kért, de csak 2500-öm volt, a pénzeket már betettem és még mindig írja ki, hogy fizetendő 430. Aztán odajön a nő elkezd velem ordibálni, hogy mi a f@.szért tettem akkor be, meg szegénynek az egész kasszát le kellett zárnia és kiszedni a pénzt, az egyik cuccot visszavittem és egy másiknál újra lehúzni a dolgokat.

Annyira gáz voltam, hogy azóta a közelébe sem megyek a tesconak, 4 hónapja volt:S



#Tesco #gáz:S
2018. ápr. 28. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Bunkó nőhöz volt szerencséd. Biztos nem volt kielégítve. Pedig a művelet csak három kattintásból áll.
2018. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Véletlen otthon hagytam a kártyámat"

Mindenkivel előfordulhat. Bár én fejbe nagyjából mindig összedobom, hogy mennyit kéne fizessek. Ha látom, hogy sokkal több, mint ami nálam van akkor normálisan kiszámolom és ha túl sok, visszateszem.

2018. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elofordul mindenkivel, hogy elfelejt vmit. Nem rossz szandekkal "szivattad meg" a penztarost, szerintem nem kellett volna leugatnia. De hat az is elofordul, hogy valakinek rossz napja van es beszol artatlan kislanyoknak. Ebben a szituban inkabb o volt bunko, o szegyellhetne magat, nem te. Hibaztal, elfelejtettel utanaszamolni, es neki segitenie kellett. O ezen felhuzta magat ok nelkul. Ennyi tortent.
2018. ápr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nem voltam toppon, azt se tudtam hol áll a fejem és nem figyeltem oda:/
2018. ápr. 28. 10:15
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

Erdekes h mar 4 honapja tortent de meg mindig ennyire ragod magad rajt es 4 honappal az eset utan irod ki a kerdest.


Most vagy nem 4 honapja tortent,hanem a napokban esetleg ma. Vagy pedig lelkileg ennyire erzekeny vagy hogy meg 4 honap utan ennyire megvisel. Egyik eset se normalis az fix...

2018. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Már nem érdekel, csak most eszembe jutott, hogy ki kéne mennem a tescoba és inkább nem mentem, mert eszembe jutott a 4 hónappal ezelőtti eset.

Tuti megjegyezett és felismerne.

Tényleg sz@rul érzem magam miatta, mert utálok mások terhére lenni.

2018. ápr. 28. 10:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Már rég elfelejtett, lehet hogy nem is dolgozik ott. Ilyen hozzászólással nem is csodálnám... Aki egy kis probléma miatt kiabálni kezd az minek dolgozik emberek között? Ez az áruház jó hírét is aláássa.
2018. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szinte az összes bankban lévő pénz le van kötve és ami szabadon volt az elfogyott. De rendes volt a pénztáros mert mondta hogy lehet hogy kártya hiba mert előfordult már (hogy ne legyen kínos). Inkább fizettem papírpénzzel.
2018. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, tekintve, hogy van egy enyhe szorongásom, ami az életem minden terén jelen van, így mindig legalább 2000-rel többet viszek.
2018. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Vagyis, 5 vagy 10 Ft-al maradtam egyszer adós, egy élelmiszerüzletben. Mondta a pénztáros, ne is törődjek vele, hagyjam a fenébe. Persze, hogy visszamentem és beadtam a tartozást.

2018. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!