Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mas is erez ilyen extazist...

Mas is erez ilyen extazist amikor vezet vagy csak en vagyok ennyire beteg?

Figyelt kérdés

Imadok vezetni de nagyon

Meg konnyezni is szoktam neha annyira imadom a kocsikat meg minden

Egy bmwnk van aztan azt szoktam hasznalni en is

Sokan mondtak mar hogy mar tulzas ez az autos imadatom de en ilyen vagyok.

Mas is van ezzel igy??

19/L


2018. ápr. 28. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyire azért nem,és nem autónál,de motornál hasonlóan vagyok.
2018. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én már kb meg is untam..régebben izgi volt
2018. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is imádom persze, de sztem sokan vannak ezzel így. igaz h én kékfényes vagyok, szal a sima kocsikázás nem akkora élmény, de amikor át kell száguldani a várost szirénával, azt nagyon imádom.


dehogy túlzás ... akkor ők nem ismerik az érzést :) ismertem olyat is aki ha rossz kedve volt, mindig elment vezetni csak úgy bele a vakvilágba és ettől megnyugodott, amolyan stresszoldó volt neki.

2018. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem a vezetés valamiért nem vonz. Viszont kerékpárral így vagyok. Ha nincs is hozzá kedvem, de elindulok akkor is megjön pár perc múlva és egyszerűen nem tudok leállni a tekeréssel.
2018. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele . Imádok vezetni , ha egy nap nem megyek sehova kocsival akkor mint az elvonási tünetek :D minden pillanatot várom , hogy vezessek . Imádom a vezetés a kocsimat ami nem egy menő uj verda hanem egy öreg 26 éves itt-ott viseltes sedan , de az enyém plusz imádok utazni bármerre . Sokszor csak megyek a vakvilágba mert kedvem van hozzá . Haverok hülyének tartanak , hogy nem járok bulizni meg ilyenek , helyette mániákusan imádom a kocsim és a vezetést . Autómániás 18/F
2018. ápr. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!