Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy kis közvélemény kutatást...

Egy kis közvélemény kutatást végzek! Kink kicsoda a példaképe és miért? Kort és nemet is írjatok légyszi! (Mármint a sajátotokat)

Figyelt kérdés

2018. ápr. 29. 07:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Soha nem volt példaképem.

73/F

2018. ápr. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Nincs ilyen. A saját magam által kialakított és helyesnek vélt norma és értékrend szerint élek. 26N
2018. ápr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Vannak híres emberek, akikre felnézek, vannak ismerőseim, barátaim, akiket tisztelek valamiért, de egy konkrét példaképem nincs.

De ha kell mondani valakit, akkor mondjuk Richard Branson, a Virgin alapítója, DiCaprio a környezetvédelmi munkája miatt és Sasha Cohen korcsolyázónő.

2018. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
3-as vag,ok, 39/n, ez lemaradt
2018. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Dr. Cox (35F)
2018. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Voltam gyakorlaton kórházba és az ott dolgozó egyik doktornő lett a példaképem. 18/L
2018. ápr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nincs.


(Olyan van csak, hogy van pár ember, akit értékesnek tartok bizonyos szempontból, hogy ezt vagy azt nagyon jól csinál, és akkor ez így megmarad a fejemben, hogy ebben a dologban x ember követendő, abban y... Pl. valahol egy idős csoporttársam mesélt a gyerekeiről és a velük való kapcsolatáról. Hogy is mondjam, számomra az a nő a tökéletes anya... Nem példaképem, de na gyerekem lenne, valahogy én is úgy csinálnám, mint ő....)


40 N

2018. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

Nekem több is van

- Lazar Angelov

- Csuhai János

- Larry Alison

- Robert Kiyosaki

- Donald Trump

- Kevin Trudeau

2018. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A párom exbarátnője.

Miért? Mert erején felül menti az állatokat teljesen egyedül, amit eleinte nem néztem jószemmmel, mert egyedül nem megy semmire és hó végén nincs mit ennie. Aztán belecsöppentem én is ugyanebbe, de annyi tanácsot kaptam már tőle, rengeteget segít nekem. Felnézek rá, megértem, miért csinálja.


18/L

2018. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Emberileg az egyik volt tanárom a példaképem, azért, ahogy az emberekkel bánik. Szeretnék én is ennyire jóindulatú ember lenni és segíteni mindenkinek úgy, ahogy nekem is segítettek.

Szakmailag pedig az a nő, aki az első munkahelyemen mentorom volt. A kisujjában van a szakma, és mindig a lehető legjobbra törekszik. A legapróbb részfeladatot is teljes szívvel végzi.

23/L

2018. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!