Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdenétek magatokkal, ha...

Mit kezdenétek magatokkal, ha lenne időtök és pénzetek, de különösebben semmi sem érdekelne és a szociális életetek a béka feneke alatt van? (utóbbin szeretnétek változtatni)

Figyelt kérdés

2018. ápr. 29. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Utaznék.
2018. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is utaznék, meg megtanulnék csellózni
2018. ápr. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A szociális életemen javítanék.... ami most is folyamatban van, elég nehéz... aztán ahogy a többiek javasolták: utaznék. Barátnővel együtt...
2018. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Van idom (2hetek 4hetente), van penzem.

Folosleges tanfolyamokra jarok, onkenteskedem, iszok, drogozok, muzeum, furdo, csajozas, ejtoernyo, holegballon, airsoft.. Amihez eppen kedvem van.

Ha tenyleg ennyire szar a helyzeted, eloszor mindig ugyan abba a kisboltba jarj amikor mesz el otthonrol, hagy ott borravalot (10-20-100HUF), es kezd el flortolni az eladoval, amennyiben a szecualis beallitottsagodnak megfelel, mindegy, hogy hogyan nez ki, csak gyakorolj.

2018. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Utaznék, egyben önkénteskednék ott, ahol szükséges.
2018. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az utazás nem különösebben hoz lázba.

Nem vagyok szociális analfabéta, csak egyszerűen nem alakul ki semmilyen hosszabb ideig tartó kapcsolat, értsd barátság se. Egy ideje sportolok, de ott mindenki magával van elfoglalva és a legtöbb embert csak egyszer egyszer látom, a többi meg nyugdíjas, vagy nagyon fura.

2018. ápr. 29. 11:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Jótékonykodj. Adakozz a szegényeknek, legyél természet - és állatvédő.
2018. ápr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rendet csinálnék magamban, hogy ne feszengjek.feloldódnék és élvezném. Minek feszüljek rá? Elvileg csak egyszer élünk szóval én élvezném és nem izgatna ha ez valakinek nem szimpi.
2018. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert úgy még soha nem voltam, hogy semmi nem érdekelt.
2018. ápr. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha semmi em érdekel, akkor miért erőltetnél bármit?
2020. aug. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!