Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiuk, férfiak. Összejönnétek...

Fiuk, férfiak. Összejönnétek egy macskamániás nővel? Ha amugy minden más okés. (pl5macska lakásban)

Figyelt kérdés

2018. ápr. 29. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem teljesen kizárt ott már valami nem stimmel.
2018. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem, se kutyassal a lakasban.
2018. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Ki van csukva!

32/F

2018. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt leszámítva bomba és jó fej, és persze mindent megcsinál a macskák körül akkor imádnám azt a mennyiségű cicust :D
2018. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2018. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Ezen kívül azért még függ pár dologról, de lehet róla szó :D
2018. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ugyan én most nem ismerkedek, de a macska abszolút nem jelent akadályt. Egyrészt nekem is van, másrészt a környék összes kóbor és szomszéd macskája szintén bejáratos hozzám (már amelyiket az enyém nem zavarja ki), tehát a macskák jelenléte nálam természetes állapot. Saját párnámról lezavarom őket, máshol nem érdekelnek. Viszont nem vagyok egy ilyen buzgolkodó állatbzi típus, aki állandóan az állatot izélgeti, napi kétszer megsimogatom, aztán kb. fogjon magának verebet... De a macskák szeretik az ilyen nyugis gazdikat, aki nem gyömöszöli meg frusztrálja őket állandóan. Önálló állatok. 5 kutya se zavarna, már amelyeket be lehetne tanítani, hogy ne ugassanak. Egyszer zavarna fel valamelyik álmomban, szétvágnám kétfelé, mert a zajt nem tűröm. Még valami: zárt szobamacskáknak én biztos nem pucolnám a piszkát, ha az asszony ezt vállalja, az ő dolga... ha nem, akkor meg nincs macska, kész.
2018. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem.
2018. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Nem szeretem ha benn van kutya macsa. Nem higiénikus. Nyugdíjas magányos embereket megértem de amúgy nem
2018. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!