Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha van egy álmom, akkor csak...

Ha van egy álmom, akkor csak tennem kell érte? Bármilyen nehéz is az életem? Ennyi az egész? 19/F

Figyelt kérdés
Kinek mi az álma, célja az életébe ?

2018. ápr. 30. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elveimhez hű jogásszá és nagyszerű családapává válni.
2018. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Békességes légkör megteremtése közben, informatikai pályán stabil anyagi jövedelem mellett, megvalósítani az álmaim. (leginkább technikai jellegűek)
2018. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az az álmom, hogy ismert legyek a zeneiparban, népszerű, valamit, hogy megtaláljam a azt a szémomra tökéletes személyt akire számíthatok, aki mellettem áll és elfogad, aki sosem árul el, és akivel majd családot alapíthatunk. :)


Köszöszöm, hogy megkérdezted, én hiszek a vonzás tövényében, ezért örülök, hogy leírhattam. :)

2018. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Persze, csak tenned kell érte :D

Lehetsz tornász 180 cm-s drabál nőként, lehetsz oberaénekes kapahanggal, lehetsz modell 150 centisen, ronda arccal, hízékony testtel. Lehetsz mérnök, ha sosem ment a matek, mert csak gyakorolni kell, lehetsz autóversenyző akkor is, ha nincs térlátásod, és ha a cigánysoron születtél, általánosban már lemondtak rólad a tanáraid, és nem tanultál meg rendesen olvasni se, példaként meg azt látod magad előtt, hogy anyád halomra szüli a pulyákat, apád meg hol lop, hogy eltartson titeket, hol börtönben ül, majd húszévesen közmunkából nem tudsz megélni, az is rohadtul a te hibád lesz, mert ugye minden lehetőséged megvolt, kaptál közoktatást, minden.

De ott vannak azok az egyetemisták, akik otthagyják a sulit, mert albérletet még diákmunkából se tudnak fizetni (nem. még egy nyüves szobát se), a kollégiumukban meg nincs fűtés, internet, takarítás, három fővel osztozkodsz a szobán, nem emberiek a körülmények. Ahhoz már túl késő, hogy ingyen tanuljanak szakmát, az egyetemet munkával, kolival együtt fizikailag vagy lelkileg nem bírják, és ott állnak egy szál érettségivel; ők is megkapják, hogy "ingyen van" a felsőoktatás, miért nem tettek meg mindent.

Szánalmas és sarkított ez a hozzáállás, az Oravecznóra féle coachokat meg tanácsadókat meg máglyán kéne elégetni.

2018. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg lehet csinálni.

Ismerösöm csorok voltak, lett egy szakmunkas bizije, kulfoldi penzbol letette a jogsit, vett egy lakast, itthon beállt hegeszteni, es mivel csak ö tud hegeszteni jol, feltették csopveznek netto felmillaert. Vett még egy házat,.hajot is es csaladja lett.


Az én álmom csak család es gyerekek. Gözöm sincs mit kell tenni erte, senki nem akar gyereket akit felém sodor az elet.

2018. máj. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az álmom egy kutya.
2018. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!