Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legszebb dolog, amit...

Mi a legszebb dolog, amit megtettél valakiért, és, amit érted tettek meg?

Figyelt kérdés

2018. máj. 2. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A családom folyamatos szeretetben és gondoskodásban tartása.

Ezt vissza is kapom.

Nincs konkrétum.

2018. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi szépet tettem másért, de:

Egyszer egyedül, nagy táskával vártam a villamosra hajnalban (utaztam vissza egyetemre) és odajött hozzám két jól megtermett férfi, enyhén ittas állapotban, megfogták a karjaimat és húztak magukkal, hogy majd ők engem ..... Persze ellenkezni kezdtem, próbáltam szabadulni, de nem tudtam, rendőr sehol nem volt. Az egész utca üres volt és hiába próbáltam segítséget hívni, nem jött senki. Aztán már egy darabon elráncigáltak, amikor hirtelen odaugrott három másik férfi és kiszabadítottak. Az erőszakosakat elküldték , megfenyegették, hogy rendőrt hívunk. A három megmentőm szinte biztosra veszem, hogy megmentette az életemet és utána még a villamoson is elutaztak velem a megállómig. Ha nem velem történik el sem hinném, de amit ez a három pasi megtett értem, hogy kiszabadítottak, szerintem egyike a legszebb dolgoknak, amit valaki a másikért tehet. Ennek már jó pár éve, de egy életre hálás leszek nekik.

2018. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2, Amit értem tettek: kib×tak a munkahelymeről a pénzéhes kollégák;

1, Amit én tettem: belezupált egyzser egy öreg egy bokorba, kimentettem, hazakísértem (és ehhez hasaonlókat tettem már).

2018. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vettem egy gyrost egy hajlektalan ferfinak,forraltam bort is egy hajlektalan bacsinak,ruhakat vittem nekik,egy karacsonykor utolso 20ezer ft-om osztottam szet nekik...

Es meg sok hasonlo.

2018. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyen feleltem le vizsgán az osztályfőnökömnél,totál biztos voltam benne,hogy nem lesz meg az 5ös. Aztán volt a biziosztás,és kezembe kaptam a bizit,és megláttam,hogy 5ös. Mondta,hogy tudta jól,hogy okos vagyok és tudok tanulni,és azt is tudja,hogy önbizalomhiányom van.És hogy ezt növeljük,így megkapom az 5öst. Nagyon jól esett. Sose kaptam vizsgára 5öst eddig. :D
2018. máj. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A legszebb, amit tettem, hogy nem öltem meg magam és ezzel nem tettem ki ilyen dolognak azokat, akik szeretnek, mondjuk ez most szörnyen hangzik így.

A legszebb, amit értem tettek pedig számomra az, hogy ezek az emberek örülnek nekem.

2018. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem most inkább csak ilyen utazásos "élet apró örömei" kategóriájú dolgok jutnak eszembe.

Gyakran veszek jegyet, bérletet automatánál, 10-ből 7-szer odajön valaki, hogy segítsek, mindig segítek is, nem nagy dolog. Volt, hogy bankkártyával kifizettem valakinek, mert ő nagyon sietett, és csak azzal lehetett fizetni (persze vissza is kaptam).

Egyszer volt, hogy 2 vonat ment oda, ahol lakom, két egymás melletti állomásra, kb. 10 perc különbséggel, nekem mindegy volt, melyikkel megyek, mert onnan már nem kellett foglalkoznom csatlakozásokkal, szóval én nem siettem sehova. Odajött egy anyuka és az amúgy mozgássérült fia, hogy ők sietnek, nem mehetnének-e elém. Csak a nő otthagyta az egyik jegyet, gondoltam, hogy ha észreveszik se fognak tudni érte visszajönni, mert addigra már késő lesz, szóval utánuk futottam és odaadtam nekik. Én meg elmentem a következő vonattal, és át kellett mennem a másik vasútállomáson is, ahova az ő vonatuk ment, és még ott is láttam őket. :D


Én amúgy vonaton nem sűrűn találkozom kötekedős, bunkó kallerral, tavaly karácsonykor sem sikerült. Egyik barátnőm elé mentem ki Pestre este, szóval már nem volt nyitva a jegypénztár, nem tudtam jegyet venni, gondoltam veszek a vonaton, ha egyáltalán jön kaller. Jött, nekem meg csak ezresem volt, mondtam, hogy egy diákjegyet szeretnék Kelenföldig. Mondta, hogy nem tud egyelőre visszaadni, de előremegy a többi utashoz és hátha kap aprót. 5 perc múlva visszajött, hogy "diák vagy, ugye?" mondtam, hogy igen. "Akkor ez karácsonyi ajándék neked." :D

2018. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer villamoson egy fura csöviszerű alak belémkötött, és csak mondta nekem a magáét, én meg nem szóltam semmit, rá se néztem, nagyon kellemetlen volt. Aztán valaki odalépett, és szó nélkül odaállt a kétes alak és közém. A kellemetlenkedő alak abbahagyta, és eltűnt, asszem leszállt. Én meg alig fogtam fel, talán tartott a sokk, és föl sem néztem a simlis sapkám alól, pedig egy köszönömöt megérdemelt volna az ismeretlen jótevő, mert nagyon-nagyon jól esett ez a váratlan fordulat.
2019. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!