Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek eseményte...

Van itt olyan akinek eseménytelen az élete és társaságban egy unalmas ember?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, ismerősök, persze barátnő se. Az a baj hogy ezen nem is nagyon tudok változtatni mivel eseménytelen az életem, nem igazán van miről beszéljek másokkal biztos emiatt tartanak egy unalmas személynek. Aki volt ilyen helyzetben hogy került ki belőle? Elegem van már hogy egy unalmas, népszerűtlen senki vagyok akinek egésznap semmi dolga és hiába akarok nem tudom hogy ezen hogy lehet változtatni.

2018. máj. 2. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok. Kezdj el könyveket írni egy olyan életről, amilyet szeretnél: segíteni fog!
2018. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Csináld azt ami érdekel és kész. A többi meg megy magától
2018. máj. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam kezdeni a helyzettel semmit. Egyszerűen a személyiségtípusom ilyen. Nagyon introvertált. Ha vágyom is társaságra, hiába, mert a legkisebb próbálkozás is teljesen felemészti minden energiámat. Egyszerűen nem éri meg nekem a társasági élet. Nagyobb nyűg nekem a többi ember, mint bármi más.
2018. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz, le tudod küzdeni ezt a magányosságot. Csak legy nyitott, egy fantasztikus szemelyiseged van, az biztos. Es az igaz barat meg fog talalni. Legyen hobbid, olvass, kosd le magad! Hajra! Szurkolok
2018. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!