Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt most hergelésből csinálja...

Ezt most hergelésből csinálja ez a nő? Ennek vége lesz egyszer?

Figyelt kérdés
A napokban az osztálytársaim mutattak egy videót ahol Vajna Tímea a Maldív szigeten nyaral és erősen kérkedik gyönyörű testével. Nem ismertem nagyon ezt a nőt és utána érdeklődtem. Megnéztem a közösségi oldalát... Noos, nem tudom miért nincs ebben a nőben empátia? Mi egy évben jó ja eljutunk a Balatonra, vagy 3 évente Ausztriába. Nem sajnálom tőle de tudhatná, hogy az ország lakosságának 90%-a ezt nem engedhetné meg és számomra bántó volt látni az instagrammon, hogy Yachtokon pucsít, Lamborhiniben utazik, és méregdrága szállodákban nyaral és a legjobb, hogy azt is kiteszi ahogy a magángépen a macskákkal utazik. A szüleim idősek kb 30 éve dolgoznak és életükben semmi ehhez hasonlót nem engedhettek meg maguknak. És tudja szerintem Timike, hogy ezzel sok embert megbánt. Nem irigykedek ez legyen a legnagyobb boldogsága,de miért teszi ki a közösségi oldalra? Meg aranyat eszik míg csomóan éheznek. Nem tudom, hogy vagytok vele de ez bántó. Főleg, hogy semmit nem dolgozik mindene amije van a férje finanszírozta.
2018. máj. 3. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor képzeld el, ahogy Vajna papa lottyadt farkába próbál életet lehelni. Te is belátod, hogy keményen meg kell dolgoznia a "betevőért". 😈🤣
2018. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kisgyerek, aki figyelmet akar, és mutogatni ezeket a dolgokat, mert ezzel úgy érzi saját magát mutogatja, hogy Ő mennyire jó.

Ha ő egyszer öreg lesz és leszarják a fejét depresszióba esik majd, de utána lesz másvalaki aki ugyanúgy gyökér.


Ahogy elnézem nem hiszem hogy bármit is csinált igazából az életben, csak mert kapott egy "jó" testet ezért ellátják őt mindennel a férfiak.


Másrészről pedig, ha ti irigykedtek és zavar titeket más gazdagsága, az a ti bajotok, nem az övé.

2018. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 he84 ***** válasza:
Hmm, hát pedig igenis úgy néz ki, hogy legalább egy kicsit irigy vagy, hiába tagadod. Szerintem azért terjesztik a videót, mert nagyon tetszik nekik és/vagy mert azt akarják ezzel sugallni, hogy így kéne élnie a többségnek, minél többen ezt kövessék. Ez utóbbi butaság, mert ahogy te is mondtad, a többség számára ez lehetetlen, ez így van. Na meg akkor rosszabb esetben sajnos jó néhányan azt hinnék, hogy ez a jó, ez a normális és fura, túlzott divat lenne belőle, aki meg eltér ettől, azt lehordanák, lenéznék ennek-annak. Bár lehet, hogy egy kicsit túlzok ez utóbbiban, de ez sem kizárt sajnos. Így is épp elég fura, túlzott divat van a világban, némelyik már sajnos elvárás is lett a legtöbb esetben, mely fura és szomorú. Mindenesetre ha zavarnak ilyen videók, többé ne nézz ilyeneket, akármennyire javasolják, hogy nézz megint ilyet. Legyél határozott, ne hagyd magad és részben jogos, megértem hogy nem érdekelnek mindazok miatt, amiket elmondtál és talán már azok miatt is, amiket én elmondtam erről neked.
2018. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De irigykedsz. Ha nem irigykednél akkor pont leszrnád ahogy én is leszrom, hogy ki mit csinál a saját vagy más pénzével. Örülök, hogy ennyi időd van más dolgával foglalkozni :D kérlek mesélj, hogy van ennyi szabadidőd??
2018. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok irigy. Én így is boldog vagyok. Ha meg látok egy gazdag embert (pl: ügyes dokit, szakképzett építőipari vállalkozót)

aki megküzdött ezért azt mondom, hogy örülök is neki, megérdemli. Mondom inkább csak bántó.

2018. máj. 3. 19:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Bizony, hogy irigykedsz :D

Nagyon nagyon nagyon sok él ember jobban, mint az átlag magyar, legfeljebb nem látszik meg rögtön rajtuk. Attól még, hogy nem teszi ki facebookra, nem változik semmit a helyzet. A te logikádból kiindulva, az ilyen embereknek minimum ki kéne vágni a nyelvét, hogy nehogy egyáltalán megemlítsenek bármit, amikor érdeklődsz, hogy milyen volt a napjuk. Mert ha ők egyszerűen elmondják, mint egy átlagos ember, te rögtön megbántódsz, hogy dicsekszenek. Ez kérlek, 100%-os tiszta irigység. Ha nem így lenne, akkor nem foglalkoznál a dologgal és nem született volna meg ez a kérdés.

2018. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy bánt, mert irigy vagy :D

Ha nem lennél, egyszerűen le se szarnád a dolgot. De te kombinálsz és felhúzod magad rajta, és magadhoz meg a szüleidhez hasonlítgatod. Ezt hívják irigységnek.

2018. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lőtéri kutyát nem érdekli. Ilyenekkel kérkedni amúgyis újgazdag buta proli szokás.
2018. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha irigy? Én elismerem, hogy a magánrepcsire meg a Maldív-szigetekre én is az vagyok, Andy papa lottyadt micsodájára viszont nem, és mivel a kettő együtt jár, ezért kibírom, hogy nekem nincs magánrepcsim se :D (amúgy neki sincs, az öregnek van.)
2018. máj. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 he84 ***** válasza:

Az talán még önmagában nem annyira baj hogy irigy. Inkább az a baj, hogy letagadja hogy az, pedig nyilvánvalóan látszik. Nem kell azt hinned kérdező, hogy mások nem tudják mi az az irigység. Ismerd el, hogy valamennyire igenis irigy vagy, legalább magadban, kár tovább tagadnod. Előttem többen is megírták miért, mitől vagy az és ha nem lennél az, nem bántana és nem foglalkoznál vele ennyit. Egyáltalán elolvastad, amiket írtam, megállapítottam és javasoltam? Nem ártana és nem kéne csak az irigységgel foglalkoznod. Én írtam tanácsokat, de akkor visszaidézem az előző hozzászólásomból:

"Mindenesetre ha zavarnak ilyen videók, többé ne nézz ilyeneket, akármennyire javasolják, hogy nézz megint ilyet. Legyél határozott, ne hagyd magad"

Nincs értelme csak azért visszajárnod ehhez a kérdésedhez, hogy tovább tagadd azt, hogy te irigy vagy. És igenis, ha mindez bánt és tovább törődsz vele, akkor irigy vagy.

2018. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!