Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gazdag emberek miért viselik...

A gazdag emberek miért viselik mindig ugyanazt a ruhát, ami egyszerű?

Figyelt kérdés
Pl. Steve Jobs, Mark Zuckerberg
2018. máj. 3. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok gazdag, de azért hordok minél minimalistábbat, hogy a csürhe ne akarjon kirabolni. :D


Csóró embert nem rabolnak ki. :)


Amúgy meg a minőség lehet a kulcs. Menj be egyszer egy drága boltba, és fogdosd meg a 40.000 forintos pólót! :)

Az anyaga, a fazonja, a minősége olyan, hogy ajaj!


A gagyiba belerohadsz, nem jól áll, kellemetlen a viselése.


(és a gagyi nem feltétlen olcsó, csak épp nem minimalista)

2018. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ők nem kizárólag gazdagok, hanem tehetségesek is. Azért viselnek (viseltek) egyszerű ruhát, hogy ne kelljen az öltözködésre koncentrálni, ennyivel is több kapacitásuk marad, hogy az üzlettel vagy bármi más, fontosabb dologgal foglalkozzanak.

Nem vagyok tehetséges, de nekem is kevés ruhám van, és azóta boldogabb vagyok, mióta két nadrágot és öt pólót hordok összesen.

2018. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Több darabot vesznek ugyanabból a ruhából, így bár tisztát tud minden nap felvenni, mégsem kell agyalniuk rajta, hogy mit vegyenek fel. Egy csomó időt megspórolnak ezzel.
2018. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1: Ha szétnézel a gucciban ott nem épp mindennapi cuccokat árulnak, 100.000 alatt nem találsz pólót és minőségiek :D

2, 3: Én is ugyanerre gondoltam, de azt hittem van valami egyéb felvetés is :)

2018. máj. 3. 20:17
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom,de erről eszembe jutott egy ismerősöm.

Nagyon okos, és elég jol keres, és ő ugy választ ruhát, hogy van 6 pólója, és 3 egyforma farmerja, és a pólólat beszámozta egytöl hatig, és reggelente kidobja dobókockával.

Lehet ez így hülyén hangzik, de én ezen tök sokat röhögtem.

2018. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csomó átlagos keresetű embernek élmény a vásárlás, azaz én mondjuk bemegyek a boltba, válohatok, de jó, örülök. Ezek az emberek szerintem nem pólókat vásárolgatnak a szabadidejükben, hanem üzlettel vagy bármi egyébbel foglalkoznak. Mivel nem popsztárok, nem kell nekik az a hírverés, ami a sztárok esetében van, hogy ilyen-olyan dizájnerruhában jelentek meg egy eseményen - nekik ez nem fontos. Amúgy ott van pl Ed Sheeran - nos, már ő is elég gazdag, mégis elég lepukkantan öltözködik - viszont a karórái iszonyat drágák, a topis bermuda meg póló mellett milliós órákat visel. Mert ő órákat gyűjt, nem márkás ruhákat.
2018. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gazdagok is olyanok mint a szegények, van köztük ilyen is, olyan is.
2018. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7, nem egy ilyen gazdag ember van, aki így öltözködik, sőt a milliárdosok nagy része kb csak így :)
2018. máj. 4. 00:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet.. Aki már megteheti hogy minőségi anyagokat hordjon, egy Westendben már nem talál magának jó cuccot, csak elvétve, azt is a 3. szinten...
2018. máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyébként meg pszichológia. Csak addig vonzó a shopping láz, amíg "elérhetetlen" illetve csurran cseppen. Ha már szinte bármit megvehetsz, igazából nem veszel meg bármit.


Mint a vékony ember, egy dagi joggal mondhatná, hogy a vékony miért nem zabál egésznap, hisz megtehetné... mégsem teszi. Tudjuk miért.

2018. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!