Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan kezelitek az olyan...

Ti hogyan kezelitek az olyan embereket akik a "na ennek aztán lehet beszélni" kategóriába esnek? Többit alább.

Figyelt kérdés
Akár munkahelyen, akik ismerősök között, akár rokonok között az olyan emberekre gondolok akiknek aztán "lehet pofázni", mintha a falnak magyarázna az ember. És persze idegesítik az embert, de egész egyszerűen nem lehet az ilyennel beszélni, na ti hogy kezelitek az ilyen embereket?
2018. máj. 5. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rájöttem erre, akkor nem is próbálok neki magyarázni. Engem nem idegesít fel, egyszerűen ráhagyom a dolgot.
2018. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem lehet a másik fejébe gondolatokat tölteni, hogy hogyan gondolkodjon egy másik ember. Hagyni kell úgy gondolkodni, ahogy tenné.
2018. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ráhagyom. Ebbe nőttem fel. Apám is ilyen, egyik bátyám is és mit ad isten a kedves párom is ilyen, de mivel így nőttem fel nem okoz problémát figyelmen kívül hagyni. Rájuk hagyom, nem tudnak (na jó néha) felidegesíteni.

Én nem fogon senkinek megadni azt az örömöt hogy látja rajtam hogy sikerült felidegesítenie, ráadásul ez jobban is feludegesíti az adott személyt. Javaslom mosolyogj rá helyeselve amit mond hidd el belül fel fog robbani.

2018. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdés milyen szempontból ilyen. Rosszindulatú, bomlasztó, pletykálós, vagy csak szimplán nehéz felfogású.


Nekem van egy munkatársam, értelmes gyereknek tűnik, meg határozott kiállású. Viszont sokszor végigfut bennem a "hát ez teljesen hülye" gondolat.


Például látom, hogy a nehezebb oldaláról fog meg egy feladatot. Próbálom rábeszélni, hogy az egyszerűbb, hogy lehetne egyszerűbben. Egyszerűen fel se fogja. Általában hamar ráhagyom, hogy akkor szenvedjen vele. Majd jön és mondja, hogy "most mondta az XY hogy lehet ezt egyszerűbben is". Olyan mintha csak adott emberek szava jutna el a tudatáig.

2018. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ér annyit a dolog,hogy idegesítsem magam rajta,akkor ráhagyom.Sajnos van,amikor nem ilyen egyszerű.Munkahelyen két ilyen ember is volt,az ő hanyagságuk miatt én is szívtam,és ezt nem akarták felfogni.Veszekedések árán muszáj volt konfrontálódnom velük,de végül ők szívták meg,mert főnökség elé vittem a balhét.
2018. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozom, ameddig lehet normálisan közölni vele, hogy ez nem jó megoldás, alkalmazzon mást. Sajna akkor is ezt teszem, ha h.
2018. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!