Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » S. O. S. Segítsg! Rám írt az...

S. O. S. Segítsg! Rám írt az a fiú, aki tetszik nekem. (? )

Figyelt kérdés

Mit csináljak?? Olyan gyorsan ver a szívem, hogy az hihetlen. Levert a víz, a telefon képernyőjét nézem már vagy két perce.

Mi van, ha valami hülyeséget írok neki, és leégek előtte? Segítséggggg


2018. máj. 5. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
First World Problem.
2018. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy tudott összefirkálni, képernyőn keresztül.. á a technika csodája.. Ja, nem...


Figyelj, mit írt a fiú? Megosztanád velünk? talán páran csak össze tudunk hozni egy épkézláb mondatot, hogy mit válaszolj...

2018. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gyerekek, kérlek segítsetek

Azt írta, hogy hallotta az egyik barátnőmtől, hogy tetszik nekem valaki és azt szeretné kérdezni, hogy még érvényes-e ez a tény

Most erre mit írjak vissza? HELPPPP

2018. máj. 5. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki, ha belém dobod az érmédet, elárulom.
2018. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz mit válaszolni a legjobb, ha kérdéssel válaszolsz. Pl. Kérdezd meg tőle, hogy "a barátnő mit mondott pontosan, ki tetszik nekem?" - Erre majd vagy azt írja, hogy nem tudom, vagy azt, hogy én (mármint ő)

Ha az utóbbit írja, akkor kérdezz vissza, hogy "miért érdekel?" Ha, meg az előbbit, akkor pedig "miért tetszem neked?" És így tovább...

2018. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt írta a srác, hogy " csak azért kérdezem, hogy van-e esélyem még bevágódni"

Ez most így mi?? Sikítokk

2018. máj. 5. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!