Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha holnap...

Mit csináljak, ha holnap vizsga és nem megy a fejembe semmi?

Figyelt kérdés
Van valakinek valami tanulási tippje, vagy bármi más ami ilyenkor jól jöhet? Semmi sem válik be 🙎🤦

2018. máj. 7. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

TIPP: Állj neki időben és nincs ilyen gondod. Utolsó pillanatban már nincs semmi varázslat amitől megoldódik a probléma. Elfáradsz, rágörcsölsz, hiába olvasol nem marad meg semmi a fejedben. Ilyenkor jót tesz letenni a tételt és levegőzni egyet, kiszellőztetni a fejed. De ugye az óra ketyeg...

Nem akarok arcoskodni, én az utolsó 3 napban nyomtattam ki az érettségi szóbeli tételeket és megszívtam, azért vagyok utólag ennyire okos. Persze sikerültek szépen a vizsgák így is, mert könnyűeket húztam, de nagyon stresszes volt, lelkileg megterhelő, hogy csak a szerencsén múlik a dolog.

2018. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodj meg, vegyél egy mély levegőt és ne foglalkozz a tanulással. Menj el időben aludni, holnap pedig minden rendben lesz.
2018. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eddig tanultál? Ha nem, akkor ezt már engedd el, néhány óra alatt nem fogsz tudni bevágni egy vizsgaanyagot (ugye nem matekérettségiről van szó?!)

Ha tanultál szépen, akkor pedig most már pihenj le, főleg ha egész nap gyűrted. Nagyon fontos, hogy eleget aludj a megmérettetés előtt. Vagy ha nem tudsz aludni, akkor is tarts szünetet, kapcsold ki magad zenével, tv stb vagy egyél egy kis csokit, hidd el, csodákra képes ;)

Én is holnap megyek amúgy vizsgázni, szóval megértelek.

2018. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!