Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Velem van a baj vagy?

Velem van a baj vagy?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem tisztel senki.

Az emberek hülyének néznének,ezért nem kapok tiszteletet?

Osztályomból néha "poénból" beszólnak páran dolgokat én viszont nem igazán szólok vissza,ez a gond?

Meg idióta beceneveket találnak ki és ha mondom hogy hagyják abba tök komolyan mintha meg se hallanák.

Nem vagyok sovány és suliba nem is nagyon szoktam uzsonnázni és egyik osztálytársam kérdezte ha nem eszek az iskolában akkor vajon mit eszek otthon,hogy ilyen nagy darab vagyok.Vagy ha összevan fogva a hajam mondják túl nagy az arcom,meg néha hogy csúnya vagyok meg ilyesmi.

Másnak sose hallottam hogy mondtak volna ilyesmit.

Meg poénkodás,pl. volt csoportmunka és mondják hogy majd én csinálom ezt meg azt és mindenki nevet.Bekellett mutatni valamit és mondja az egyik lány, hogy majd én leszek a fa, vagy fű es majd csak ott állok egy helybe stb.

Sose szólók vissza mert aggódom még ilyenkor is hogy én megbántok valakit viszont én csak tűröm ezeket.

Tudom hogy változtatnom kellene,és kinyitni a szám.De nem tudok bunkó lenni,még szarkaztikus se.

18/l



2018. máj. 7. 22:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Kedves,segítőkész vagyok mindig.Viszont elég csendes és visszahúzódó is,és nem tartom magam túlzottan jó beszélgetőpartnernek.
2018. máj. 7. 22:46
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nincs veled baj, csak az osztalytarsaid éretlenek. Es pont azert, mert csendes, visszahuzodo vagy konnyen kerulsz célkeresztbe.
2018. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is csendesebb vagyok, az iskolában engem is szekáltak én meg nem szóltam vissza sokáig és ettől csak rosszabb lett. Nem feltétlenül rosszindulatból szólnak be, ez csak ilyen "farokméregetés" még ha te pont lány is vagy (de érted amire célzok). Én sose vettem magamra, de aztán idővel vettem a bátorságot és visszaszólogattam. Ők se vették támadásnak, a végén már jókat nevettünk a szájkaratézásokon, barátok lettünk ezekkel az emberekkel. Szerintem te is szólj vissza valami frappánsat ha tudsz. A gyerekek/fiatalok amúgy elég kegyetlenek tudnak lenni akarva akaratlanul, nem veszik észre sokszor, hogy amit csinálnak, azzal megaláznak másokat. Most, pár évvel később is megy a vérszívás a haverokkal, de barátságos módon. Ez valahol természetes szerintem. A lényeg, hogy ne hagyd magad. Nem kell és nem is szabad bunkónak lenned, még ha páran meg is érdemelnék azt a stílust. Csak legyen több önbizalmad és utána sokkal jobb lesz.
2018. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ne foglalkozz velük, nem ér annyit. biztos van pár értelmes osztálytársad is, akikkel elvagy. töltsd velük az időd! :)

ha 18 éves vagy, gondolom lassan jön a váltás, ha mész továbbtanulni :)

én úgy láttam, hogy elég nehéz ezekből a skatulyákból kitörni, de majd az új társaságban jobb lesz minden, hidd el, tiszta lappal indulsz. :) az új emberekkel legyél nyitott, és barátságos!

kitartást, sok sikert!

2018. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!