Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy tetszem neki...

Lehetséges, hogy tetszem neki csak nem teszek érte semmit?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány akivel általánosba egy osztályba jártunk.(már ott is tetszett,de nem volt semmi köztünk) Középsuli elején(nem egy suliba vagyunk)még hívott engem is ide-oda(pl. Bulizni) de én valamiért sosem mentem el sehova sem és ebből adódóan már nyílván nem hív sehova mert gondolom benne van az,hogy "jajj úgy se jön"..

Viszont amikor néha találkozunk én,ő és még pár régi oszt.társ akkor tök jól elvagyunk és én ebből azt tudtam levenni,hogy valamilyen szinten bejövök neki..

Az eddig megfigyelt dolgok amik erre utalnak:

akármilyen szar poént mondok ő nevet

mikor más beszél a társaságban ő néz engem

és oda-vissza bókolgatunk egymásnak

Szerintetek lehetne belőle valami?



2018. máj. 7. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom de ez elég kevésnek tűnik..
2018. máj. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor tegyél érte valamit, mert anélkül semmi sem lesz. Hívd meg valahova, mivel régen hívott maga is, gondolom simán benne lesz.
2018. máj. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Elnézést ha kicsit érthetetlenül fogalmaztam,csak teljesen szét vagyok esve már pár napja.. Köszönöm még 1x!

2018. máj. 7. 23:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem úgy értettem. Ez még kevés egy tetszéshez. Továbbá másokat is szoktak buliba hivogatni ettől ne érezd magad speckónak.

Ne ess olyan hibába hogy beképzeled. Én is olyan voltam mint te,csak a csaj nem adta fel ilyen könnyen,haveroknak irogatott hogy beszéljenek rá meg ilyenek.

A bókokat pedig neked kell eldöntened,hogy átlépték e a haveri vagy a viccelődő határt vagy nem. Hívd el abból nem lesz baj

2018. máj. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem is érzem magam speckónak,de talán az,hogy nem mentem sehova sem sokat ronthat a helyzeten?
2018. máj. 8. 08:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem. Ez nem amiatt van hogy nem kedveled

Ha van kis esze ő is tudja,hogy ha buliba hív akkor azt vagy nem bírod vagy a társaságot és max. azért nem mész

2018. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazándiból a bulikra csak azért nem mentem el,mert ez nekem még teljesen új,még nem voltam szórakozóhelyeken ezért kicsit úgymond "félek" ettől a dologtól.. Elhatároztam magamban,hogy megpróbálok változtatni ezen a helyzeten mivel úgy nem tudok semmiről sem véleményt alkotni,hogy még nem próbáltam ki,nyílván szoros keretek között,tehát csak azért nem fogom megváltoztatni az életemet,hogy valakinek megfeleljek. A választ azt köszönöm :)
2018. máj. 8. 21:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Én se voltam még nagyon bulikba,sose bírtam és nem is kívántam ezen változtatni. Mert ha egyszer nem a mániám akkor nem. Ha valaki igazán bír akkor emiatt nem fog "kiábrándulni" belőled. Kipróbálod aztán meglátod

Mondom,az a csaj is akit korábban említettem emiatt nem mondott le és ezért közös programokkal próbálkozott.

De volt,hogy egy több fős találkára nagy nehezen kitoltam a seggem és mikor meglátott úgy örült,hogy kb. a fél város hallotta :D

Sajna nem minden csaj ilyen nyitott és közömbös mint ő ezért neked is nehezebb dolgod van,de majd látod mit és mikor kell csinálni

2018. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Közömbös...miért keverem ezt a kettőt

Közvetlent akartam írni

2018. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez az örülős dolog ismerős,mivel mi alapból keveset találkozunk ezért már akkor örül ha összefutunk,pont ahogyan kb. 3héttel ezelőtt,akkor beszélgettünk is majdnem egy órán keresztül,utána sajna dolga volt és mennie kellett :)
2018. máj. 8. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!