Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Soter-line tanfolyamokról...

Soter-line tanfolyamokról vélemény, valaki járt oda?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy tanfolyamot, de elvileg nem indult, írtam nekik érdeklődő email-t, de válaszra sem méltattak.

Itt az oldalon már több véleményt olvastam, jót is, rosszat is, viszont elég keveset.

Csak kíváncsi lennék, ha esetleg a közeljövően mégis indítanának tanfolyamot.

Köszönöm a válaszokat!


2018. máj. 8. 16:07
 1/2 anonim válasza:

Szia !

Én jártam hozzájuk 2 tanfolyamra is . Ami nekem feltűnt az ügyintézés alatt ,hogy sokkal jobban szeretik telefonon letudni a dolgokat ,mint email-eket irogatni . Így én azt tanácsolnám ,hogy inkább telefonon próbáld őket elérni ,email-ekre mindig sokára válaszolnak , illetve ha akarnak tőled valamit ,kb csak akkor írnak ,ha telefonon nagyon nem tudtak téged elérni. Én is pl így jártam ,mert alapból valamiért nem szeretek telefonálni ,így sokszor kikapcsolva tartom ,így nem tehettek mást ,mint hogy végül emailt írjanak (pl tanfolyamra beiratkozási infók miatt stb.).

Az hogy maga a tanolyam milyen lesz ,arra nem igazán van jó válasz ,mert sok múlik azon ,hogy milyen csoportot és tanárt fogsz ki .

Én pl a nyelviskolájukba jártam , és ott jó volt a tanár és a csoport is ,így én szerettem . De ezt ugye nem lehet nagyon bejósolni .

2018. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm a választ, csak most néztem meg újra! Én sem szeretek telefonálni, de akkor felhívom majd őket. Köszi még egyszer. :)
2018. máj. 18. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!