Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az idei...

Ti mit gondoltok az idei euroviziorol? Bejutunk a dontobe?

Figyelt kérdés

En most nagyon nem erzem hogy mi fog tortenni.

Tavaly mindenki tudta hogy bejutunk..de volt mar olyan hogy egy nagyon jo dalunk nagyon hatul vegzett,es olyan is (lasd:Byealex) mikor egy gyengenek hitt dal elol vegzett.

Szerintetek mi lesz ma?

Politikai szarsagokkal ne gyertek. Hulyeseg :)

21/L


2018. máj. 10. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
1%
Mi nem jutunk be a döntőbe az tuti, mert mi nem is jelentkeztünk. Bírom amikor így beszélnek valamiről. Mint a foci..."hány gólt rúgtunk a tegnapi meccsen?" Semennyit..otthon ültél a tv előtt és söröztél.
2018. máj. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
🤦🏼‍♀️
2018. máj. 10. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
haha lepontoztatok de értelmes választ egyikőtök se tudott adni. Nekem mindegy mert a %om szikla szilárd több ezer válaszírás után..már nem süllyeszthettek meg, de most teszek egy lepontozó túrát az emberek kategória mai kérdései körül
2018. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem esélyes.

Nem szoktam nézni az Eurovíziót, azt se tudtam, hogy most lesz, úgyhogy youtube-on meghallgattam pár számot az indulóktól és azt kell, hogy mondjam, a legtöbb versenyző dala ilyen tipikus rádiós zene, amik csak úgy szólnak a háttérben, miközben vezetsz, de nem ragadnak a fejedben, mire a következő dalt játsszák, már el is felejtetted a dallamát.

A mi zenénk viszont "ragadós", legalább is mióta én először hallottam, azóta kb. megállás nélkül dúdolgatom :D

Mondjuk az már más kérdés, hogy nekem a tavalyi portugál nyertes szám se tetszett, sőt, szerintem az volt az egyik legbénább, mégis ők nyerték meg..Úgyhogy ki tudja :/

2018. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

#3 Azért pontoztak le mert ez olyan gyökér, retardált megjegyzés, mint amikor általános iskolában a tanárok azzal kötözködnek, hogy mikor megkérdezed, hogy "kérhetnék-e krétát" akkor azt mondják hogy "kérhetsz" aztán ott állnak magukban röhögve, míg ki nem javítod, hogy "szeretnék kérni krétát" mert nyelvtanilag így helyes.

Pontosan tudod mit kérdezett kérdező, a kommented meg nem adott választ, így sz@rt sem ért, szóval ment a 0%. Meglepő, mi?


És a kérdésre válaszolva szerintem tovább jutunk. Rosszabb zenékkel is tovább jutottunk már.

2018. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár a kérdés már nem teljesen aktuális, de azért leírom, hogy nagyon örülök az AWS eddigi sikerének :) Kíváncsi vagyok, hogy most mi a véleménye annak a sok besavanyodott, szűklátókörű fotelhuszárnak, akik mindenhova odahányták a kommentszekciókban, hogy "tutiutolsókleszünk!!!"

Ja, és erről jut eszembe: Szentpéteri Csilla művésznőt pedig ezúton is csókoltatom! :)

24/F

2018. máj. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!