Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is szeretett már bele egy...

Más is szeretett már bele egy maga által kreált/elképzelt személybe aki csak a fejében létezik?

Figyelt kérdés

Mit csináljak ha beleszerettem egy ilyen elképzelt valakibe és nekem csak is ő kell senki más?

17F



2018. máj. 10. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt hívják úgy, hogy "ideál" és most az a dolgod hogy megkeresd a valóságban ezt a személyt.

Ha az ideálod túl specifikus, vagy nem reális, arra mondják ,hogy "vidd lejjebb az elvárásaidat" vagy hogy "legyél nyitottabb".

2018. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem tudom miről beszélsz :D Tinikoromban én is megalkottam a fejben a számomra ideális lányt, de szerencsére én el tudok vonatkoztatni a fantáziámtól, és elfogadtam, hogy ilyen nő valószínűleg nem létezik.

Viszont egy novellában kiadhattam minden vele kapcsolatos érzésemet, fantáziálásomat (nem, nem kell 18+-os dolgokra gondolni), és az nekem nagyon jót tett.

24/F

2018. máj. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, ha majd később találkozol valakivel, akivel úgy gondolod, hogy valamilyen kapcsolatot kialakítasz érzelmi szinten, akkor már nem fog foglalkoztatni a képzeletbeli "párod".
2018. máj. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem volt még ilyenem tudtommal. Szerintem keress olyan barátnőt aki hasonlít erre a karakterre.

14l

2018. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!