Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom mi ez az érzés és,...

EsztiAnimes kérdése:

Nem tudom mi ez az érzés és, hogy lehet-e belőle komolyabb bajom? Bővebben lent

Figyelt kérdés

szóval volt egy kapcsolatom ami nagyon megviselt és szomorú vége lett, nem tudom lezárni. Egész nap a szívemben vagy a mellkasomnál egy afféle fájdalmat érzek,ami egész nap velem van és kicsit rosszul is vagyok tőle.Olyan mint amikor az ember bűntudatot érez,csak ez mindig velem van és rosszul vagyok tőle,mert fáj.

Ebből nem lehet bajom,igaz? Hogyan tudnám elmulasztani? ( Na a pozitív gondolatok, meg az hogy kibéküljek azzal a sráccal az szóba se jöhet,most hányingerem van az ilyenektől) Ez mondható ''szorongásnak vagy stressz vagy ilyesminek?



2018. máj. 10. 18:47
 1/1 anonim válasza:

Szia,


Csak akkor lesz bajod, ha elfojtos. Szerintem ülj le egyedül és magadban gyászold meg kicsit, vedd végi, a kapcsolatot, mi volt jó, mi volt rossz, mit tanultál belőle, hogyan változtál stb. akár le is írhatod egy papírra, vagy akár írhatsz egy búcsú levelet neki, amit/amiket égess el. Ebben nincs semmi vallási vonatkozás, meg ez nem varázslás vagy ilyen hülyeségek...

Nekem ez többször segített. Így tudatosítottam magamban, hogy egy fejezetnek vége. Az idő is fontos sokszor. Kell hagyni annyi időt, amikor érzed, hogy vége van, és már el tudod engedni. Az a nem normális, ha valaki 1 hét után új kapcsolatba lép.

Ha nyitott vagy kicsit ilyen dolgokra tudom ajánlani ezt a cikket:

[link]

Ez is egy nagyon jó megoldás, ráadásul itt le is írja, hogy az elengedés, kilépési pont tulajdonképpen mi. Sok sikert!


üdv. Dávid

2018. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!