Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hordanak egyes lányok...

Miért hordanak egyes lányok haspólót ha közben takargatják a kezükkel a hasukat és húzogatják folyamatosan a pólót?

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Az elméletem szerint az utolsó pillanatig halogatták a ruhaválasztást és indulás előtt csak egy pólót találtak, amit az anyukájuk véletlenül nem megfelelően mosott ki ezért összement. Tehát ők nem direkt vannak haspólóban.


De pl ugyan ez van a p1csaszoknyával is....

2018. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
első vagyok, amúgy mit zavarja őket ha nézi valaki? Nem pont azért vették fel a ruhát? Dehogynem..
2018. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Direkt még jobban felhívják rá a figyelmet.
2018. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Tiniként én is vettem fel haspólót. Nem tudom eza magyarázat mennyire állja meg a helyét de emlékszem otthon felvettem a ruhát, odamentem a tükör elé, nyugtáztam hogy milyen jól áll, majd mikor már az utcán voltam egyszerűen ilyen lámpalázas állapotba kerültem hogy ki van a hasam. Otthon nem zavart, de az utcán igen. Pedig tudtam hogy nem én vagyok a világ kőzepe, nem engem bámulnak az emberek.
2018. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
" első vagyok, amúgy mit zavarja őket ha nézi valaki? Nem pont azért vették fel a ruhát? Dehogynem." Vagy azért, mert melegük van.
2018. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Lol töröltettétek? :D Érzékeny lelkek.
2018. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Van olyan, aki így akarja jobban felhívni magára figyelmet. Én ismerek pár lányt, akinek ez a póló jól is áll, de ők ritkán hordják...
2018. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Az is lehet, hogy csípőnadrágot hord az adott illető. Hiába húzza le ő a felsőt, az nem akar úgy maradni. Szerintem ezért takargathatja magát. :)
2018. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert nem áll nekik jòl, de csak ezt volt éppen kéznéla reggeli kapkodásban.
2018. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Én nem takargatom :P 18/L
2018. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!