Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért öregszünk ilyen gyorsan?

Miért öregszünk ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, épp nemrég néztem azokat a képeket amikor 15 éves voltam. Elképesztő... Akkor mennyivel fiatalabbnak néztem ki. Néztem mostani képeket sztárokról ők is rengeteget öregedtek pár év alatt. Politikusokról is néztem képeket. Itt a gyakorin olvasok olyanokról hogy huszonévesen kopaszodnak, őszül a szakáluk stb.. Egy ember csak 18 éves koráig lehet fiatal utána jön a rohamtempós öregedés vagy mi?????

19/f



2018. máj. 12. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyrészt a modern ipar szinte mesterséges szervetlen anyagokat kémiai csodákat gyárt ezt tömjük magunkba ha kell ha nem . A légkör sem tiszta a víz sem ez is az iparnak köszönhető . Az emberek szinte egésze nem egészségesen él sem tudatosan személyre szabottan táplálkozik . A finomított élelmek liszt-cukor só többlet mind hiánybetegségeket okoznak és ezeket esszük isszuk . Az ízeket hajkurásszuk és a gasztronómia egy trükk , jól mutat de csak tömény fehérje vagy szénhidrát . Sütünk főzünk mikrózunk húst hússal eszünk . A test nem erre van kitalálva , a szesz kábszer gyógyszerek és az adottságok korlátaink mind vissza köszönnek .
2018. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván változik mindenki az idövel, 15 és 19 éves kor között még javában benne voltál részben a nem véltlenül változó kornak is nevezett serdülökorban. Azért az öregedés szót esetedben még nem használnám, ha nem élsz baromi egészségtelenül, akkor a biológiai értelemben vett csúcspont (érts, amikor a fizikai teljesítöképességed a legmagasabb) még elötted van. 18 éves korodig gyerek vagy, nem fiatal.
2018. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert ilyen az emberi test. Gyerekkorban meg gyorsan fejlődik, ha pedig elérte a teljes kifejlettséget, azonnal hanyatlani kezd. Állandó változás az élet.
2018. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mákja van, akinek nem tér el jelentősen a külseje felnőtt korára a fiatalkori énjétől.

Ez genetika, volt fiatal srác, aki nagyon jól nézett ki 10-en évesen, 20-as évei elején, átlagos testalkat, majd elkezdett hirtelen kopaszodni, 30 éves korára meghízott nagyon, majd elkezdett gyúrni, jelenleg egy kopasz benga állat az illető. Fiatalkori fotóit nézve gondolná az ember, modell lett belőle, vagy valami hasonló.

2018. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És akkor az ember nem is lehet fiatal csak gyerekkorában lehet az? Titeket nem is zavar hogy egyre csak öregszetek, de vissszaút nincs? Rohamgyorsan telik az idő kettőt pislogsz és már nyugdíjas vagy. Ez Nem élet!!
2018. máj. 12. 12:28
 6/9 anonim ***** válasza:
De bizony! Ez az élet. Ez benne a szép, hogy minden elmúlik, semmi nem állandó. Ezért kell minden pillanatnak, minden napnak örülni, így minden más megvilágításba kerül, minden felértékelődik, hogy tudjuk, csak rövid időnk van.
2018. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És az öregkornak is meg lehet találni a szépségeit. Persze csak ha akarja az ember. Mert el is lehet pusztítani magunkat és a megmaradt egészségünket.
2018. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Titeket nem is zavar, hogy egyre csak öregszetek, de visszaút nincs?" Zavar, de mivel sem megállítani, sem visszaforgatni nem tudom az időt, mi értelme lenne ezen "agyalni"?
2018. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert az élet nagybetűkkel így „találta ki”. Megszületsz, kifejlődsz, szaporodsz, felneveled az utódodat és mivel már nincs hasznod, ezért meghalsz. Ennyi
2018. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!