Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudna mesélni a munkájáról...

Tudna mesélni a munkájáról aki az alábbiak valamelyikét tanulta?

Figyelt kérdés

Eszembe jutott a továbbtanulás, és habár még messze vagyok tőle zavar, hogy van ugyan elképzelésem a jövőről, semmi konkrétat nem tudok. Sok mindenben jó vagyok, jó tanuló, de nincs az, hogy valamiből kiemelkedően jó lennék. De ez végülis nem olyan fontos, az jobban zavar, hogy nem tudok kiemelni valamit ami nagyon érdekelne.


Ezért szeretném azt kérni, hogy meséljen egy kicsit akár itt, akár privátban a munkájáról.


Ami érdekelne:

Orvos(milyen orvos vagy?, Szereted-e?, Miért döntöttél emellett?, Az iskolában milyen tantárgyakból voltál jó?)

Ügyvéd, Jogász (Mióta foglalkozol ezzel?, Milyen területen dolgozol? Milyen nehezen helyezkedtél el? Szereted-e a munkádat?)

Építész ( Szereted-e a munkádat? Milyen tantárgyakból voltál jó az iskolában? Milyen pozícióban dolgozol? A nőket mennyire nézik le ebben a szakmában?)

Dizájner(Mennyire tudsz elhelyezkedni? Pontosan mit csinálsz? Mennyit tanultál? Szereted-e a munkád?)

Divattervező (Mennyire tudsz elhelyezkedni? Hol dolgozol? Saját cég vagy beosztott vagy? Mennyire tudsz megélni? )

Belsőépítész (Hol dolgozol? Saját cég vagy beosztott vagy? Mennyire tudsz elhelyezkedni? Meg tudsz-e élni a munkából?)


Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát! Írjátok nyugodtan, mivel még nem aktuális a pályaválasztás, bármikor jöhetnek válaszok.



2018. máj. 12. 13:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Emellett aki pszichológus az is írhat, hogy szereti-e a munkáját? Hol dolgozik? Meg tud-e élni a fizetéséről? Mi a szakterülete?
2018. máj. 12. 13:32
 2/2 DEZIRÉ129 válasza:
Én sem tudtam, mi szeretnék lenni, miután híradásipari technikusként kezdtem el dolgozni, és nem tetszett amit csinálta, keveseltem a tudásomat. Akkoriban volt Pályaválasztási tanácsadás, ahol mindenféle tesztek alapján javasolták, hogy Közlekedésmérnök pályára menjek. Nem csalódtam... Nagyon szerettem a munkámat. Több diplomát is szereztem... Az élet úgy hozta, hogy most adótanácsadó-könyvelő vagyok. Azt döntsd csak el, hogy humán vagy reál irányban van érzéked/tehetséged. Utána majd kialakul.
2018. máj. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!