Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én tartom butaságnak, és...

Csak én tartom butaságnak, és óvatlanságnak hogy a facebook-on a népek kiírják a valódi lakhelyüket, meg képeket tesznek fel magukról?

Figyelt kérdés

2018. máj. 13. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Privacy szakértők azt javasolják, hogy csupa kamu adatot kell megadni.
2018. máj. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem úgy is van. Barátnőm meg kiröhögött. Mert ugye tudja hogy hol lakok. Írtam neki, hog
2018. máj. 13. 13:02
 3/10 A kérdező kommentje:
hogy röhögjön csak.
2018. máj. 13. 13:02
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Alapból f...ságnak tartom az egész faszbúk mániát az elejétől kezdve...
2018. máj. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
En ugyan fenn vagyok a facebookon, de én sem értem azokat, akik "ott élik az életüket".
2018. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, az is! Egyetértek. Nekem csak pár ember az ismerősöm, még az is sok. Csak unalomból tartom, meg képeket, videókat tölthetek fel magamnak, ennyi jó benne. Amúgy hatalmas baromság az egész.
2018. máj. 13. 13:44
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Jajj, nehogy meglássanak.. Élõben is zsákkal a fejünkön kellene közlekednünk egymásközt? A körülötted lévõlnek is hamis telefon számot adsz meg, meg mindenfélét hazudsz magadról, ajjajj legyùnk óvatosak:))

Miért lenne ez óvatlanság? Amúgy nálam úgy van beállítva, hogy csak az ismerõseim lássák az adataimat.

2018. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kiirjak a valodi nevuket is!!! Pedig, ha tudnak, hogy az fbi pont az o adataikra kivancsi. Lenyulhatjak a nagyi titkos almaspite receptjet vagy rajohetnek, hogy mekkora sablon prolik.
2018. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csináltok amit akartok, meg én is!
2018. máj. 13. 20:08
 10/10 anonim ***** válasza:

A facebook önmagában nem rossz dolog, ha arra használjuk, amire való. Azaz kapcsolattartási felületnek. Ha a település neve, a korod, végzettséged, iskoláid, munkahelyeid valósak, nem kamusok, akkor régi ismerősök, volt osztálytársak és volt kollégák megtalálhatnak.

Nem kell házszám szintű adat és publikus mobilszám, de pl én nem szenvedtem el eddig semmiféle negatívumot, mert valós adatok vannak kint.

De nem posztolok naponta idézeteket, nem teszem ki, hogy mit ebédelek, nem fotózom le a lábfejeimet napozás közben, nem fosom tele a netet és a facet a fullprivát magánügyeimmel. Ám valós dolgok vannak kint. Így akik engem keresnek, meglelnek, üzleti szempontból is jó.

De nem ott élem az életemet.

2018. júl. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!