Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit tennél ha fiatalon...

Te mit tennél ha fiatalon kiderülne hogy már csak hónapok vannak hátra az életedből?

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 15:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Örülnék.
2018. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%

Kettő dolgot tudok elképzelni:


1) Eszement módon bulizok, prostizok, drogozok

2) Istenhez fordulok, és megpróbálom az életem hátralevő részében őt jobban szolgálni.


Valószínűleg amúgy előbb az első, utána a második.

2018. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Átértékelésre kerülne az eddigi jövőkép és jövőtervezés.

Eladnám mindenemet, és utazgatnék, felélném minden vagyonomat. Aztán ha utána kiderülne, hogy elcserélték a leletet és élek még sokan, akkor újraépítenék mindent az életemben.

2018. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
Fura volna, mert egyrészt jó lenne újra fiatalnak lenni, másrészt viszont eléggé elveszi a dolog örömét ez a kis mellékkörülmény...
2018. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Pánikba esnék,ugyanis nagyon félek a haláltól. Sajnálnám a családom,hogy emiatt mit fognak àtélni. Valószínűleg a hátralévő néhány hónapban nem dolgoznék,hagynám a nyelvvizsgára készülést, kivenném a bankból a pénzem és utazgatnék,sokat lennék a szeretteimmel, és "várnám" a szörnyű napot. Nekem ebbe belegondolni is rossz.

23N

2018. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Hát, nem örülnék, de megpróbálnám kiélvezni azt a pár hónapot.
2018. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
Családomat sajnálnám. De ha nem lenne családom akkor egy kicsit se érdekelne a dolog. Sose szerettem élni.
2018. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Lezárnám az épp futó feladatokat, munkákat. Itthon kiselejteznék mindenem, mit dobnék ki, mit adományoznék el, stb., hogy ezzel ne másnak legyen dolga. Néhány embertől elköszönnék. Utána valószínűleg elmennék édesanyámmal és a macskámmal valami nyugis helyre.
2018. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

Gőzerővel írnék, hogy be tudjam fejezni a regényemet.

Sajnálnám a családomat és a barátaimat, persze, de igyekeznék a hátralévőből kihozni valamit. Bár lelkileg engem is letaglózna a hír.

2018. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%

Összetörnék.Nem tudnám megvalósítani az álmomat...Fhu belegondolni is rémes. Meg ugye itt a családom és a kutyám sajnálnám őket.

Egyszerűen csak összetörnék valószínűleg egésznap csak ülnék és bámulnék ki a fejemből. Nem buliznék nem csinálnék szerintem semmit azzal a tudattal hogy meghalok hónapokon belül semmit se tudnék élvezni egy percre se. 18/L

2018. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!