Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 23 évesen nincs egy barátom...

23 évesen nincs egy barátom sem, ebből adódóan nem is járok sehova, csajokkal semmilyen tapasztalatom, szerény, visszahúzódó vagyok, nem vagyok vagány. Változtatnom kéne magamon, normális ez hogy én ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 13. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha téged zavar akkor változtass rajta menj el kicsit szórakozni oldogy fel kicsit barátkozál kicsit ismerkedj jön minden magától hidd el :) ne legyél negatív magaddal :)
2018. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Változtass... Ha nem jön be, akkor még mindig visszatérhetsz a remete életmódhoz, ha viszont így maradsz, akkor csak elrepülnek az éveid...
2018. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ilyen vagyok.

21L

2018. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a szerény srácokat szeretem. ^^ 22/N
2018. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött volna egy ilyen fiú 23 éves koromban. Kell, hogy legyenek a te korodban is, csak meg kéne őket találnod.
2018. máj. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na azért van különbség magának való, visszahúzódó ember között, és aközött, hogy valakinek nincsenek barátai, és full egyedül van a szabadideje minden pillanatában. Határozottan javít mindenki életminőségén akár a puszta tudat, hogy van, aki szereti, van, akihez fordulhat ha szomorú, és van, akivel megoszthatja a boldogságát. Még azokén is, akiknek a feltöltődést az jelenti, ha otthon olvasgatnak.

Nem azért kellenek barátok, hogy minden nap legyen kivel menned kocsmázni, "csajozni" és a sárga földig inni magad, hanem mondjuk az olyan apróságokért, hogy legyen kivel megosztanod egy vicces fotót, amit a szomszédod kutyájáról csináltál, vagy tudj valakivel a semmiségekről beszélni, ha éppen úgy érzed, hogy kezdesz besokallni a stressztől. Elvégre társas lények vagyunk. Még azok is, akik az egyedül létet preferálják.

Szóval ezt a fajta emberi kontaktustól elszigetelt életmódot helyeselni vagy bátorítani nem túl szerencsés.


A barátnő keresés meg legyen az utolsó a listádon, kérdező. Előbb szedd össze az életedet, mert ha így maradsz, az nagyon megterhelő tud lenni a másik félnek egy kapcsolatban.

2018. máj. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!