Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért küld ágyban fekve a...

Miért küld ágyban fekve a meztelen (rövidnadrág, ami nem takar semmit szinte) combjairól egy lány egy férfinak képet?

Figyelt kérdés

Nem ismerem a lányt, a barátomnak (is) dolgozik... Viszont tudja, hogy én vagyok, hiszen együtt lakunk. Állítólag barátok. Én a barátaimnak nem küldözgetek a combjaimról fotókat, hogy megmutassam, hogy pihenek. Minek kell ez?

Elvileg kislánynak tartja (17-18 éves), de ez sokszor nem jelent semmit. Főleg ha a lány akar valamit. Okkal csinálja?


2018. máj. 14. 09:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudod te hogy miért.
2018. máj. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is van egy lány haverom, aki anno küldözgetett fürdés közben a lábáról és a combjáról képet.

Szerintem csak egy kis kalandra vagy rosszaságra vágynak, vagy talán izgalomra. Esetleg azt akarják, hogy kívánd meg egy kicsit őt, mert az olyan jó muli.

2018. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Kelletik magukat. Nem akarnak semmit, csak a hiúságukat legyeztetni kicsit :)
2018. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Ne tőlem kérdezd, az én férjem is mindig betalálják az ilyen agyhalott pcsák :D Viszont neki is kell leállítani őket, egyértelműen a tudtukra hozni, hogy nem vevő ilyen képekre. Most fogom fel, a barátod a felettese és ilyen stílust megenged magának? Na az igen! Ott azért meggondolnám, hogy nem túlórázni akar-e esetleg.

Egyébként volt egy csaj a környezetemben, aki minden férfi ismerősének direkt kétértelmű jeleket küldött, persze nem akart semmit tőlük, csak jól esett az egójának, hogy futnak utána. Az ilyenek általában nem érnek semmit, valamivel fel kell hívni magukra a figyelmet :)

2018. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
és aztán az ilyenek panaszkodnak "zaklatásról"........
2018. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kislánynak, mi? El ne hidd. Senki nem küld a combocskájáról fotót ok nélkül. Ezek ketten a szemed láttára fognak szexelni, ha továbbra is hagyod, hogy még te legyél a féltékeny hülyének beállítva, aki egy 18 éves, félmeztelen “kislányra” haragszik. És a párod erre vevő. Vagy idejében leállítod a párodat és kidobatod a kis riherongyot, vagy te lépsz le onnan most, de ha ennyiben hagyod, akkor csak idő kérdése, mikor leszel megcsalva. És ezt te is érzed, különben nem írtad volna ki a kérdést. Ne hagyd, hogy a bolondját járassák veled.
2018. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Magától mesél róla, bár a képet véletlenül láttam.

De ez az... Állandóan szóba kerül és...ennek oka van. Nem vagyok hülye!

És egy történetet mesélt, amiből az derült ki, hogy kislánynak tartja. De "jó kislánynak" hívják azt is, aki lenyeli a végén. (Bocsi, de... Értitek)

2018. máj. 14. 11:59
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Vannak, akik tényleg nem akarnak semmit, egyszerűen csak egónövelés a cél, nyálcsorgatókat akarnak, akik like-olgatnak, meg kommentelnek, hogy „sexy vagy 😍” meg hasonlók. Ha valakinek lehetne kívánni, hogy megerőszakolják, akkor az ilyenek eléggé sokat próbálnak tenni érte, megérdemelnék 😃
2018. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha most ezt te komolyan kérdezed és felmerül benned, hogy vajon miért küld egy nő egy férfinek képet a csupasz testrészeiről akkor veled sincs minden rendben egészen (Bocs, de érted)
2018. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem szándéka van vele. Viszont lehet csak hülye vagyok, ezért írtam ide.
2018. máj. 14. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!