Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyanok akik nem...

Vannak olyanok akik nem találnak munkát a szakmájukban?

Figyelt kérdés
Vagy nem is jeleznek vissza
2018. máj. 14. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Jelenleg biztos nem kapnek szakmába illő melot a végzettségemmel. Hasonlo munkakor meg gyar lehetne, es ugye ott se penzed se egeszseged.
2018. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Én pl. nem találtam, de benne volt a pakliban már akkor is, amikor jelentkeztem, mert elég belterjes, kihalási meg protekciós alapon működő dologról van szó... aki meg nem, az meg vállalkozik, ahhoz meg nekem nincs érzékem. Egy ideig próbálkoztam azért, de kb. semmi... alibiből meghirdetett, de a rokonnak odaadott állások tömkelege. Így nem a szakmámban dolgozom már egy jó ideje.
2018. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Nem találok, nem is fogok, mert Weiterbildungra lenne szükség, minimum 2 év.


Így inkább konyhalánykodok, meg állatokra vigyázok :)

2018. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Jelen!

Pedagógiai asszisztens, valamint gyógy -és sportmasszőr szakmám is van, mégis egy húsüzemben kell húznom az igát :/

2018. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Én csak akkor tudnék a szakmámban munkát találni, ha magánpraxist indítanék, de nincs hozzá annyi pénzem. Persze egyetemen taníthatnék, de azt nagyon nem akarok.
2018. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt olyan időszakom (több év), de kitartó maradtam, és összejött idővel.
2018. máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én okleveles vegyész vagyok és bizony a lehetőségeim száma a nullához konvergál. Ráadásul minden álláskiírásban vannak olyan elvárások amiket én nem tudok megadni, hiszen sosem dolgoztam olyat amiben gyakorlatot szerezhettem volna az adott elváráshoz.

A mai eszemmel valami informatikai szakot (pl. programozó, programtervező) választottam volna.

2018. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Voltam én már sok minden, max akasztott ember nem még. Őszintén megvallva, annyi idő ment már el a szakmám nélkül, hogy nem is hiányzik, ha rá gondolok poszttraumás stresszem lesz :D

2018. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelen és évek óta nem is keresek. Agrármérnök diplomám van.
2018. máj. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!