Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a kedvenc szín-kombi...

Nektek mi a kedvenc szín-kombinációtok?

Figyelt kérdés

(nem volt jobb ötletem hogy hová soroljam ezt a kérdést :D)


Sszeretném elképzelni őket, hátha kicsit jobb kedvre derülök tőlük :)


Nektek mik a kedvenc színeitek együtt?


Jöhetnek "egyszerű" válaszok (az én egyik nagy kedvencem a lila+narancssárga például)


Részletesebb válaszok (Elefántcsont és túlérett barack, arany és vér)


És szívesen várok igazán "művészi" megfogalmazást is, és hogy az miért tetszik annyira :)

(Naplemente, amikor a Nap már nagyon alacsonyan van, és vörösre festi a horizontot, miközben a sötét égen ezüstös széleket varázsol a felhőkre)


2018. máj. 14. 15:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Piros-sárga. Egyszerűen szeretem ezt a színkombót, amikor gyerekként saját országot találtam ki, akkor ezek voltak a zászlóm színei is. :)


De mostanában nagyon megtetszett a sárga-lila is. Nem sokat használják, pedig szerintem ütős!

2018. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Piros-sárga?

Hmm, menő :)


Most egymás mellé képzeltem a sárgát és a lilát is, és...

basszus, iszonyat jól néz ki :)


Rögtön ezek ugrottak be:


[link]


[link]


(Meg Micimackó, egy gyerekkori emlékből :) )

2018. máj. 14. 16:05
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Matt fekete és arany. Egyszerűen zseniális, szívesen hordanám öltönyön, de fehérbőrűként nem áll jól nekem az arany nyakkendő.
2018. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%

Nekem az abszolút kedvenc a drapp-sötét kék. Egyszerűen nem tudok betelni vele. Főleg azért, mert a kék a kedvenc színem, de egy halványabb drappal fantasztikus.

Nem nagyon találtam olyan képet, amire gondoltam, de ezen a sál és a szekrény már majdnem olyan, bár ez a drapp egy kicsit inkább már tojáshéjra hajaz.

[link]


Kisebb koromba meg odavoltam a kék-zöld-fehér kombóért. Még talán most is. Az olyan, mintha havas hegycsúcsot néznél.:)

2018. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mint egy késő délutáni tengerpart, jó időben :)


A kék-fehér-zöld gyönyörű :D

[link]

2018. máj. 14. 17:21
 6/19 anonim ***** válasza:
Kék-fekete, szürke-kék. Bár a második annyira nem, azt inkább fehér vagy fekete árnyalattal párosítom kék helyett, kivéve, ha szürkéskékről van szó. Vagy a fekete és fehér kombináció.
2018. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
smaragd zöld és mély fekete
2018. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%
Vörös és fekete. A vörös a vérre, a fekete meg a halálra emlékeztet. Lehet, hogy pszichológushoz kellene mennem?
2018. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#8: Nem tudom, de nekem is a vörös és a fekete jön be, bár meg nem tudnám mondani, hogy miért.
2018. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Első, de cuki vagy :D


Én a púderrózsaszín-világosszürke, menta-púderrózsaszín kombót szeretem :D Számomra ezek a pasztellszínek az életet testesítik meg, az utóbbi még a fagyira is emlékeztet (nyami), mindezek ellenére nagyon sok feketét hordok :D

2018. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!