Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a képről?

Mi a véleményetek erről a képről?

Figyelt kérdés
[link]

2018. máj. 14. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Mi lenne? Nincs bedugva a hosszabbító
2018. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen jó, szakszerűen jártak el :)

Amúgy valószínűleg csak a kép kedvéért csinálták. Ha csak kicsit is hullámzik a víz simán belemegy az elosztóba, aztán már le is vágta az automatát. Komoly áramütés valószínűleg nem érné őket, az áram nagyja rendesen a null vezetőn folyna el, de azért megéreznék ők is.

2018. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
A puszta látványtól megemelkedett az adrenalinszintem.
2018. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
Veszélyes. Igenis vannak ostoba emberek és ez nem A "kép kedvéért" lett csinálva.
2018. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Az a véleményem, hogy veszélyes a sört a víz felett tartani így egy kézzel. Még bele esik
2018. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

Kiábrándítóak ezek a szottyadt férfitestek... Egy asztalt nem tudnának elvinni a kert egyik végéből a másikba.

22L

2018. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Jaj istenem, és még a poló vonala is látszik, ahol leégett. Nem bírom.. :D
2018. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Azt, hogy tipikus klikkcsali-fotó...-_-
2018. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Az, hogy én naiv gyerek vagyok, így nem hiszem, hogy a kep szereplői, valóban ennyire hülyék. Szóval, egyetértek az előttem szólóval.
2018. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez le lett fotózva, akkor az egyben bizonyíték is rá hogy megrendezett. Mert abból hogy ez netre került arra következtetek hogy a kép készítője tisztában van vele hogy ez a megoldás elég jó eséllyel csinál egy marék hamut a medencében mosolygó úriemberekből. Na ha én ezzel tisztában vagyok, akkor nem a fényképezőért szaladok, hanem levágni az automatát, vagy rájuk ordítani hogy "Józsi nem vagytok normálisak, azonnal ki a vízből!"
2018. máj. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!