Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A női börtönökben hogy zajlik...

A női börtönökben hogy zajlik a tisztálkodás, szőrtelenítés, stb?

Figyelt kérdés

Egyszer az iskolánkban előadást tartott egy pasi, aki akkor szabadult nem rég a börtönből és az ott szerzett "élményeiről" beszélt...És mondta, hogy náluk minden rab 3 percet kapott a fürdésre.

A női börtönökben is ugyanennyi időt kapnak a rabok? És szőrteleníthetnek odabent? Gondolom borotvát nem adnak oda nekik, mert még elvágják egymás torkát vagy ilyesmi, de pl. gyantát, szőrtelenítő krémet vihetnek nekik a családtagjaik?

/Amúgy tudom, hogy ma már tettek fel egy börtönös kérdést...Arról jutott ez is eszembe :D/


2018. máj. 14. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem egy női börtönben pont sz@rnak arra, ha valaki nem olyan szőrtelen, mint egy pubertást még el nem ért 12 éves kislány. Nekem legalább is ez lenne a prioritásom legalján, ha arról lenne szó, hogy mire osztom be az időmet és a pénzemet.

De gondolom aki nagyon akar, az gyantázhat is akár, az meg megvan 2 perc alatt.

2018. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem aki 2 perc alatt le tudja gyantázni a lábát, hónalját, esetleg bajszát, stb., annak felesleges szőrtelenítenie :)
2018. máj. 14. 20:59
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Hát ahhoz képest gyors, hogy a krémet magadon kell hagyni 10 percig, aztán mire leügyeskeded magadról a cuccot mosdással együtt, az megint 5-10 perc.

A gyantánál meg akár be is oszthatod, hogy hétfőn a lábad csinálod, kedden a hónaljad szerdán meg amit csak akarsz, így egy nap gyorsan megvan az adott terület...

Bár tényleg nincs tapasztalatom börtön szépségápolásban :D

2018. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem hinném,hogy van ilyenre lehetősége egy átlagos rabnak.

Nem létszükséglet,szóval.

Férfi börtönökbe nincs is mindennapi mosakodás

2018. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok ugyan, de most azon tűnődöm, hogy 3 perc alatt, "milyen szintű" tisztálkodást tudnék elvégezni...
2018. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
3 perc arra elég, hogy megmosd az arcod, a hónaljad meg az intim részeket, és már ki is zavartak. Nem nagyon hiszem hogy a csajoknak belefér a gyantázás. Meg aztán, szerinted aki bekerül egy női börtönbe, annak a prioritásai közt szerepel a szőrtelenítés meg a hajvasalás? Ez csak a tiniknek meg a plázacicáknak a dilije, hogy három óránként szőrteleníteni kell, elárulom a nők tizedannyira nem szőrösödnek mint a férfiak, lásd női nemi hormonok és férfi nemi hormonok közti differencia. Hidd el, ha egy évig nem lát borotvát a legtöbb nőnek akkor sem lesz sodrott bajsza, mikulásszakálla vagy jetit megszégyenítő szőr a lábán. És mint mondtam, börtönbe nem a plázacicák kerülnek. Vannak ott olyan nők akik derékben kettétörnének egy átlag férfit.
2018. máj. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, épp amiatt tettem fel a kérdést a szőrtelenítésről, mert ha nem gyantáznék rendszeresen, kb. másfél hónapon belül tényleg jetit megszégyenítő szőr lenne a lábamon :) Úgyhogy a szőrnövekedést nem kizárólag a hormonok befolyásolják.

Másrészt érdekes, amit a "plázacicákról" írsz, nem tudtam, hogy rájuk nem érvényes a törvény. Szóval ha egy szép lány eltesz pl. valakit láb alól, egy ejnye-bejnyével hazaengedik? :OOO Mesélj még :)

Ohh és ne zavarjon, de hajvasalásról rohadtul nem írtam, még csak eszembe se jutott :D Csak az ilyen alapvető higiéniai dolgokra voltam kíváncsi, hogy azokat hogy oldják meg, vagy hogy nem...


A többieknek köszönöm a válaszokat :)

Én se tudom amúgy, hogy hogy oldanám meg 3 perc alatt a fürdést, kb. csak az ennyi idő, amíg a felsőtestemet megmosom xD

2018. máj. 15. 00:49
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

Rossz felől közelíted meg: a plázacicák nem azért nem kerülnek ide mert rájuk nem vonatkozik a törvény, hanem mert nekik eszükbe sem jut legyilkolni az exüket vagy a zajos szomszédot, inkább az Instagramon állnak bosszút. Illetve a fizikai adottságaik sem lennének meg hozzá, maximum ha megtalálják az uruk pisztolyát a kalaptartóban.


Amúgy meg, ne legyenek kétségeid afelől, hogy a börtönben a szőrtelenítés kb. annyira érdekli őket mint a hajvasalás, azért írtam azt másik példának. Csak a széplányoknak létszükséglet a szőrtelenítés, a börtönben meg általában nem annyira szép lányok vannak, illetve ha szépek is, egy gyilkosság, fegyveres rablás vagy nemi erőszak terhe mellett nem hiszem hogy sokat nézegetik a lábukat.

2018. máj. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A bortonbe nem csak gyilkossagert lehet kerulni, hanem pl sikkasztasert is. Arra pedig egy plaza cica is kepes ha van hozza eleg esze is...
2018. máj. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Persze, nyilván elkövetheti, de hány olyan példát hallottál már hogy egy huszonéves műkörmös tündérkét lecsuktak mert milliárdokat sikkasztott? Azt nem ők szokták elkövetni. (Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy a pénzügyi visszaélésekhez nagyon komoly tudás szükséges, és hát a plázacicákat manapság nem úgy ismerjük mint akik fejből fújják a relativitáselméletet meg a Radnóti összest.) Ők az egyszerűbb végét fogják meg a pénzszerzésnek: jól néznek ki, így horogra akad egy gazdag pasi, akinek a pénzén mehet a dubajozás. Ha van is a környezetükben adócsaló, akkor az a pasijuk vagy az apjuk szokott lenni.
2018. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!