Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen elfoglaltsággal...

Ti milyen elfoglaltsággal szoktatok kilépni a komfortzónátokból?

Figyelt kérdés
Mik azok az elfoglaltságok, amik a komfortzónátokon kívül vannak és hajlandóak vagytok miattuk "kimozdulni"?
2018. máj. 14. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lógás haverokkal.
2018. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha olyan helyre megyek, ahol nem vagyok járatos, vagy netalán egy neten megismert emberrel személyesen találkozom.

Ottalvás barátnőnél, csapatépítő hétvége stb.

2018. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én például japánul tanulok.
2018. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én azon gondolkodok, hogy egyedül kéne mennem mindenféle programra, mert akkor úgy is rá vagyok kényszerülve arra, hogy nyissak mások felé. Még csak fejben van meg az elképzelés, de még nem próbáltam ki.


Valaki szokott hasonlót csinálni? :D

2018. máj. 14. 21:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Külföldönre menni egyedül és ott tömegközlekedéssel bejárni az országot plusz fél éven át kint élni.


Huuuhh ... nem hittem volna hogy megtudom csinálni.

2018. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Pont erre értettem azt, hogy ha olyan helyre megyek, ahol nem vagyok járatos. Pl. esemény, kiállítás, koncert, képzés, sport/táncoktatás stb. Az első öt perc rossz lesz, de utána rájössz, hogy nincs mitől félned, sőt még jó tapasztalataid is lesznek, mert ahol emberek vannak, ott szinte elkerülhetetlen, hogy ne ismerkedj.
2018. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Oh, eszembe jutott egy élményem a témával kapcsolatban, leírom hátha érdekel valakit.


Régen nagyon zavarban voltam, amikor mások előtt kellett beszélnem. Szóval gondoltam egyet és beleugrottam a mély vízbe. Volt lehetőségem arra, hogy részt vegyek egy tréningen szervezőként. Gólyáknak tartottunk az egyetemen egy tréninget, szóval ~15 fős csoportok előtt kellett beszélni. Aztán a tréning végén volt egy szabadtéri esemény, ahol már 500 ember előtt tartottam meg a búcsú beszédet.


Szerintem akkor voltam a legbelevalóbb egész életemben. :D

2018. máj. 14. 22:00
 8/11 A kérdező kommentje:
81%-os, véletlen szó szerint értettem a "helyet" :D
2018. máj. 14. 22:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudok beszélni(hadarok, pösze és lámpalázas vagyok), nem is nagyon szoktam ha nem muszáj.

Tanítok, egyetemen. Sokat javult a beszéd készségem

2018. máj. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a legnagyobb példája a komfortzónából való kitörésnek az volt, amikor évekkel ezelőtt teljesen egyedül költöztem külföldre (ott sem ismertem senkit). Egyébként utazni is nagyon szeretek egyedül, couchsurfingeltem is 10 éven keresztül (szálláskeresőként és szállásadóként is), mindig kipróbálok minden új dolgot, ami megtetszik.. Igazából imádom a változást és utálom a rutint, a stabilitás meg egyáltalán nem fontos számomra, a komfortzóna nekem inkább negatív dolog, mint pozitív, úgyhogy folyamatosan feszegetem a határokat :)
2018. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!