Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon érdekel mit gondolnak...

Nagyon érdekel mit gondolnak rólam mások (? )

Figyelt kérdés
Mi lehet a megoldás? Te, hogy segítettél magadon? Egész nap nem hagy nyugodni a gondolat pl. a szomszéd mit gondol rólam, vagy az utcában lévők, lényegében akárki. Nem tudom már élni a saját életem ez miatt. Beleőrülök. Az a helyzet, hogy voltam szakembernél depresszió miatt. Azt is írják, a depresszió egyik tünete az üldöztetés. Nem tudom akkor mi a valóság és mi a gondolat. Tiszta őrület. Félek már attól is ha megcsörren a telefon, vagy ha facebookon jön egy értesítés. Illetve folyton van egy összeesküvési elméletem, hogy mintha ellenem lenne mindenki a közelben lakók közül. Mindenki mondja, hogy éld az életed és ne érdekeljen. Ez azért nem ilyen egyszerű. Ha tudtok valami megoldást, légyszí írjátok le. Köszönöm.

2018. máj. 14. 21:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy 20 éves fiú vagyok, ha ez számít valamit. Kb. 2 éve kezdődött ez a dolog, mióta végeztem a sulival és évről, évre egyre erősödik.
2018. máj. 14. 21:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én is így vagyok ezzel. Kb 10 éve,megyek az utcán,buszon és az aggaszt,hogy ki mit gondol rólam.

21/l

2018. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj senkinek se megfelelni. Az egész életet tönkreteheti.
2018. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Az a helyzet, hogy voltam szakembernél..." És nem lett semmi eredménye? Akkor próbálkozz egy másiknál, mert amúgy erre nem sokat lehet mondani azon kívül, hogy sz*rd le, ki, mit gondol rólad.
2018. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez részben segíthet:


[link]

2019. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!