Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valami költséges hobbitok,...

Van valami költséges hobbitok, szokásotok? Lehet: filmek (mozi, nem netrol; mert a mozi feelinges) vagy műköröm & egyéb ilyen szépség cucc, vagy videójáték, vagy kocsmatúrázás?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondok:

Videójátékok, ezek megvásárlása

Szerettek vezetni, -> csomó helyre utaztok, sok benzinktg, autó karbantartása stb.


Vizipipázás

Új kocsmák, pubok kipróbálása, kocsmatúra (van ilyen ismerősom, aki egy héten 2x "kocsmatúrázik haverrl, egy túra alkalmával kb 5-7 uj helyet neznek meg

Soroket próbálgatnak ki, v. Froccs, meg felesek... mikormi. (Neha csajoznak is, oket is meghivjak..) este ha taxi kell, akkor az (ha nincs ra penzuk, bkk)


Csajok esetén:

Műkörmös

Heti szinten fodrász?

Kisállat ( akàr több. Pl 3 kutya)

Shopping ( valaki vasarlas manias, ha szomoru, ha boldog ha csak egy atlagos napja is van akkor is vasarol, egy uj cipo egy top egy uj smink stb.


Ilyenekre gondolok.


En 24 lány vagyok.

Informacio gyanant erdekelne a dolog, hogy van-e valami költséges hobbitok


Ha igen, mi lenne az?

Heti szinten mennyit költötök rá?

Vagy havi szinten?


2018. máj. 16. 07:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Igen: fotózás, és a Balaton. 2 költséges hobbi.

29/f

2018. máj. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Festés. Csak egy jobb ecset 1000ft, festék is aranyáron van
2018. máj. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Videójátékokra az utóbbi időben sokat költöttem, amióta lett egy rendes pc-m.


Ha a pc-t is nézem, akkor kevesebb, mint fél év alatt 200k + még egy 50-60k játékokra. Ismerek olyanokat, akik ennél sokkal többet költenek. Meg ha úgy nézem, akkor a pc-re már régóta gyűjtöttem és ez hosszú távra szól, szóval ha 5 évig bírja legalább, akkor máris 200k/60-ba fájt havonta.

2018. máj. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Zenehallgatas. Jo minosegu audio cucc kell hozza, plusz az albumokat is megveszem, mert jobban esik igy hallgatni.


Mellette zenelgetek, amihez szinten nem eleg a vilag minden penze sem. Most pl uj basszusgitaron gondolkozok, de szeretnek egy dobazerkot is beszerezni majd.

2018. máj. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Makettezek. A makettek ára változó, amiket én veszek az olyan 2-20 ezer forint között vannak. A festékek sem olcsók, egy 14ml-es festék 400-600 forint körül van. Kell még egy kompresszor is, az 30 ezer, plusz paintbrush pisztolyok, darabja 5-20 ezer. Ezen kívül kell még számos apróság, csipeszek, szikék, reszelők, ragasztó, ecset, higító...stb.
2018. máj. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Motorkerékpárokat újítok fel roncs állapotból szalon állapotra. Átlagban 5-700 ezret költök rájuk/db. Nem a nagyobb alkatrészek esetén tűnik fel a hobbim drágasága, hanem amikor egy kis kütyüért fizetek pl 50 ezret.
2018. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Zenetanulás. A hangszert ugyan csak egyszer kellett megvenni, de idővel jobbat szeretnék, plusz a magántanár heti szinten.
2018. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hagyományőrzés. Főleg hogy igen sok kort csinálok, legdrágább benne a ruházat és fegyver.
2018. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha úgy vesszük, bármelyik hobbim lehet költséges, de próbálom jól tervezni az anyagiakat, hogy jusson is, maradjon is.


1. utazás, nagyon szeretek utazni, 22 éves korom óta egyedül is utazok


2. fotózás, videózás, ha megyek valahova, legyen az akár egy utazás, akár egy rendezvény, ritkán állok meg 100 kép alatt, de akkor is jellemzően 100-hoz közeli fotó készül, amiből aztán válogatok, hosszabb, több napos utazásnál még több, van egy fényképezőgépem, ami fénykorában 50.000Ft-ba került, általában videót is ezzel készítek, bár az a tudása jóval kevesebb, mint a fényképezés, úgyhogy kellene egy videókamera is, ami rendes mozgóképet készít, lehetőleg több óra üzemidővel, az sem olcsó, úgyhogy most pl. ez az egyik, amire gyűjtök


3. olvasás, idén igyekszem minimalizálni ezeket a kiadásaimat, mert helyszűkében is vagyok, szóval kéne nekem egy könyvtár :-D persze amit lehet, azt elektronikus formában is meg lehet szerezni, de ahhoz meg kellene pl. egy olvasó, kártya, amin tárolom ezeket, az is pénzbe kerül, meg nincs meg minden elektronikusan, és van, amit nyomtatott formában is szeretnék, hogy meglegyen


4. tánc, sport, a tánchoz fellépéshez a ruhák, a kiegészítők nem olcsók, és mindent elkészíteni nem tudok házilag, a sporthoz ugyancsak vannak eszközök, amik kiadást jelentenek, illetve sporteseményre a nevezés, ez idén kezdett nálam beindulni

2018. máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én videójátékokra és biciklizésre költöttem rengeteget.

A biciklim pl felszerelés nélkül is drágább volt, mint a családi használt autó. A túrafelszerelés is több 100k-ba került már és még nincs kész. De nem sajnálom rá.

Autóm nincs mert nem szeretek vezetni és nem is nagyon kell, ha muszáj akkor szüleimét kérem kölcsön.

A videójáték a másik..Mindig olyan gagyi gépem volt, hogy csak a youtube-on nézhettem ahogy mások jó játékokkal játszanak, de még azt se max felbontásban :D

Amikor megengedhettem magamnak, vettem egy ps4-et, meg egy jó tv-t és azóta már van kb 60 játékom és mind eredeti, darabja 20-22k, a BF1 premium tagsággal asszem 35k volt és már meguntam :D De azért vannak olyanok is amik a PS plus előfizetésért ingyen letölthetők voltak és éltem a lehetőséggel.

2018. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!