Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy férfi szakít, majd...

Ha egy férfi szakít, majd néhány hét után szeretne mégis beszélni a nővel, akkor nincs tartása, gyenge?

Figyelt kérdés
Mit jelent ez?

2018. máj. 16. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy átgondolta

hiányzik neki

nem konkrétan ő, hanem egy társ hiányzik neki, társfüggő; mee zavarja, hogy üres házba ment haza.

Lehet, hogy eddig saját magának sem ismerte be, hogy hiányzik; lehet, hogy győzködte magát, hogy nem, és eddig bírta.

Lehet, hogy elhamarkodott volt. Nem gondolta át jól, kapkodott

2018. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Szexhiánya van.
2018. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Lehet azért szakított, mert megismert valakit akivel nem akart megcsalni, de együtt akart lenni. Mivel szakítás volt, így úgymond "legálisan" szexelhetett. Ha nem jött be neki a másik, akkor visszatáncol az exhez, aki gondolom tárt karokkal várja.
2018. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma álmodtam az exemmel, amikor puszilgattam a hátát (ne kérdezzétek mit jelent ez az álom!), és eszembe jutott minden szép emlék, annak ellenére, hogy ég és föld a kettőnk jelleme.

Jó érzés rá gondolni, jó érzés arra gondolni, hogy aki fontos ember az életemben, az most el van jegyezve, és jó érzés arra gondolni, hogy valaki végre képes boldoggá tenni (azonos nézetű a srác, mint a leányzó).


Beszélgetni mindig is jó volt vele, de mivel tudom, hogy félre érthető, meg zavaros lehet a srác számára, hogy az exe (bin) írogat a leányzónak, ezért minimalizálom az írás kényszerem (évente 2x max, amikor már nagyon nem bírom ki), és akkor is kordában tartva a hülye érzelmeimet, mert a szeretet arról szól (fel kellett nőnöm ehhez a mondathoz) nálam, hogy akit szeretek, a legjobbat akarjam neki. És nem én vagyok a legjobb a leányzónak, hanem a másik srác. Fura lehet, de jó érzés, hogy biztonságos szeretetbe térhet haza, nem olyan kiszámíthatatlan hullámzóhoz, mint én.


Gyenge lennék? Bizonyos mértékben igen, mert "elcsavarta a fejem", bizonyos szinten meg nem, mert a zaklatásba nem fajul a dolog.


A beszélgetés nem megcsalás, ha tudjuk a határokat. Szerintem. 28F

2018. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A férfi szakított velem, és 1 hét után keresett fel h személyesen beszélni szeretne. Ez nem fura, nincs tartása?
2018. máj. 17. 10:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg kell hallgatni, mit akar, akkor kiderül, hogy "ha nincs ló, jó a szamár is", vagy valami más lehet-e a dolog mögött.
2018. máj. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!