Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez? Nem értem

Miért van ez? Nem értem

Figyelt kérdés
Leri*ancoznak olyan lányok akik engem abszolut nem ismernek olyanok akikkel egy normalis mondatot nem váltottam meg olyanok akikkel már evek ota nem beszelek és igy kerdem hogy mivan ? mert visszahallom és nem vágom miert mondanak ilyet nem tezsek ki magamrol SOHA kihivo kepeket ahol muogatnam magam de tenyleg SOHA és mégis . vannak fiu haverjaim na es kinek nincsenek? es ha ramir egy fiu akinek baratnoje van nem kezdek el vele ott kavarni valoszinu hogy amugy ram csak olyan fiuk irnak akikkel mar joban vagyok mar regebb ota mint mielott lett volna baratnoje
2018. máj. 17. 16:25
 1/1 anonim válasza:
Szerintem csak irigyek. Szard le őket és ezeket a beszólásokat könyveld el annak hogy úgy gondolják szebb vagy náluk. Valószínűleg sokat nem tévedhetek. Ha nem ismernek és csak a külsőd látták biztos úgy érzik konkurencia vagy nekik. Ha ennyit beszélnek rólad mondhatod azt hogy van egy fanklubod.
2018. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!