Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mostani...

Mi a véleményetek a mostani musical. Ly sztárokról?

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 18:14
 1/2 anonim válasza:
69%
Két csoportjuk van. Vannak az önimádó, magamutogató, beképzelt, semmit mondó musicalysok, akik nagyon elhiszik hogy művészi dolgokat alkotnak. Ők általában még fiatalok és a kb velük egykorúak rajonganak értük és példaképként állítják be őket pedig mást se csinálnak csak tátognak és az estek 80% százalékában szerintem a szöveget se értik. A másik rész az aki tényleg valami kreatívat alkot és visz egy kis életet a produkciójába. Ők azok akik azért csinálják a musicalyt mert kreatív és sokszor vicces ötleteik vannak amiket meg akarnak osztani mással is. Persze ezt most nagyon fekete-fehéren írtam le, mert attól hogy valaki magába szerelmes még csinálhat jó musicalyt és attól hogy valaki próbál kreatív lenni még nem jelenti hogy az is.
2018. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látok olyan sok kreativitást egy olyan felületen ahol a tátogás, pofavágás és a kezekkel való hadonászás adja a produkció 90%-át. A maradék 10% az, ha esetleg van egy koreográfia amit a sajátjának mondhat. A Musically nem más, mint egy tehetséget nélkülöző sztárcsináló, ahol a semmiért sztárolnak tök átlag embereket. Mert ha tudna zenélni, akkor elmenne zenésznek, ha énekelni akkor énekesnek, ha táncolni akkor táncosnak. Ebben semmi más nincs, csak letölti a 10 éves gyerek az appot, majd más zenéjére tátog és verdes a kezével, és elhiszi magáról hogy mekkora sztár ettől.
2018. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!