Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet, hogy egy fejlettebb...

Lehet, hogy egy fejlettebb civilizációnak vagyunk a "játék karakterei" és ez életünk ügyes-bajos dolgai, csak szórakozás nekik?

Figyelt kérdés

Ez az előbb fogalmazódott meg bennem.

Lehet meghülyültem 23f



2018. máj. 17. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Akármi megtörténhet. Amíg nem ismerjük az univerzumunk működését, addig semmi sincs kizárva. Bár szerintem a jelenlegi ismereteink szerint ez nem a legreálisabb magyarázat a létezésünkre.

Szerintem felesleges ezen rágódni, mert a mi életünkben ez még nem fog kiderülni, és csak a saját életünket nehezítjük meg, ha ebbe belebolondulunk.

2018. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tök jó,mert hasonló dolgon gondolkoztam màr èn is.
2018. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Á, nem hinném, de kicsit balra döntenéd a fejed, mert kitakarod a kép egy részét, köszi!
2018. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nee! Rájöttek a Földlakók! Megyek szólok Raxacoricofallapotoriusnak akinek a gyk adminja a karaktere h törölje a kérdést nehogy minél többen megtudják!

U.I. A Föld lapos!

2018. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És mi van, ha annak a fejlettebb civilizációnak a tagjai is csak játékkarakterek egy még fejlettebb civilizáció számára?
2018. máj. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fejlettebb civilizáció ennél jobb szórakozást is ki tud találni magának. Például egy húzós vizsgaidőszak alatt ki nézni egy hónapig, hogy valaki tanul?
2018. máj. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6

Lehet h felgyorsítják az időt a játékban és az az 1 hónap nekik 1 perc :D

2018. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megvágják az anyagot, és párhuzamosan többeket lehet nézni. De volt már régen ilyen SP rész is. Engem nem zavarna. Vagyis szemétségnek gondolnám részükről, de az ahogy élek, szerintem vállalható.
2018. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!