Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek úgy hogy...

Ti nem érzitek úgy hogy nagyon igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Miért vannak emberek akiknek olyan rossz az élete hogy azt kívánják hogy bárcsak vége lenne. Én is közéjük tartozok, bármit csinálok egyszerűen nem tudok javítani az életemen. Próbálok mindenből a legjobbat kihozni de hiába csak rosszabb és rosszabb.

2018. máj. 18. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
én is, és azért érezzük mert így is van, senki nem mondta hogy igazságos, ez egy ilyen hely, el kell fogadni
2018. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Ebben az országban is egyre jobban az tapasztalható, ami az állatvilágban: az erősebb leigázza a gyengébbet. Nekünk valószínűleg ez kell, erre van szükségünk.

Én sem boldogulok ebben a mai magyar közéletben, fullra kihasználnak 1000-el. Ha felszólalok valamiért, akkor mégjobban szívok. Ezért szeretném részemről is, hogy legye már vége. Mi lenne a megoldás? Talán egy Format C:/S.

2018. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem érzem. Ha próbálkozásaim ellenére nem úgy alakul, ahogy szeretném, akkor másképp próbálkozom. Próbálkozni nem elég, igyekszem megtalálni a helyes megoldási módokat.
2018. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem gondolom ezt. Az, hogy milyen az életünk, nagyrészt a saját döntéseinken múlik, kisebb részben belejátszhat a szerencse is. Utóbbit nem tudod befolyásolni, de ezen nem is érdemes merengeni.:-)
2018. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Sokszor van olyan pillanatom, amikor azt érzem, hogy elég, miért ilyen igazságtalan minden, aztán rájövök, hogy csak a kicsinyes vágyaim és a rossz tapasztalatok/rosszul sikerült döntéseim vagy csak simán a rossz szerencse miatt mondom ezt. Minden fontos, értékes megvan, amire szükségem van az életben: szerető család és férfi, gondoskodó nagyszülők, tető a fejem felett, étel, nevetés, jókedv. A rossz és nehéz pillanataimban erre gondolok, mert ez ad erőt túllépni rajtuk. Csak a jelenre koncentrálok, hogy minél jobbat és többet hozzak ki belőle és a jövőbeli terveimre, amiket fokozatosan meg akarok valósítani. Ha nem sikerül elsőre, akkor másodszorra. Nem adom fel.
2018. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
na a lepontozók beindultak tessék ezt is:D
2018. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Itt most nem a lepontozokrol van szó, lesz&rom őket. A rossz életem alatt azt értem hogy mindenki nagyon mocskosul viselkedik velem.
2018. máj. 18. 16:36
 8/14 anonim ***** válasza:

Persze, rohadt igazságtalan az élet. A világon több ember él mélyszegénységben, mint amennyi normális körülmények között. A gyerekházasság bizonyos helyeken még mindig létező jelenség. Vannak emberek, akiknek még az is nehézséget okoz, hogy friss vízhez jussanak.

Azért viszont nem igazságtalan az élet, mert te nem tudsz mit kezdeni magaddal.

2018. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy nem tudok mit kezdeni magammal?
2018. máj. 18. 19:55
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja persze, akit az iskolában csufolnak, megvernek, terrorizálnak az biztos azért van mert nem tud mit kezdeni magával, ez csak is az ő hibája XD
2018. máj. 18. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!