Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kit mennyire izgat a királyi...

Kit mennyire izgat a királyi esküvő?

Figyelt kérdés

Már mást sem találok a neten, tévében mint ezt az esküvő téma. Szívem szerint engem hidegen hagy, számomra ismeretlen emberek ők, nem kívánok rosszat nekik, legyenek boldogok. Ennyi.

Vannak nagyon durva fanatikusok, hát ha nekik ez okoz örömet,tegyék :D

Mondjuk ha én ilyen királyi sarj lennék, direkt olyan lennék,mint Merida :D akit nem érdekel a királyi dolog, hanem az élet maga :D


2018. máj. 18. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Mivel fel van fordulva itt miattuk az egész város, így izgat. (Kint élek Angliában)
2018. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Történelemtanárként a legérdekesebb bulvárnak tartom
2018. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

unom de nagyon


tipikus tölteléktéma de mutatja is a mai hírszínvonalat

2018. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Semennyire. Burzsoá sznobok giccsparádéja. Kár a komcsik nem lőtték szarrá őket úgy, mint a ruszkiknál.
2018. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Engem full hidegen hagy. Érdekes, hogyha ez pl.: Ugandában lenne, akkor miért nem lenne akkora nagy hírverése?
2018. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
2011-ben is volt hasonló (mondjuk az , tele volt vele a fészbuk is, akkor 13 éves fejjel én sem értettem, de így, 7 évvel később... Még mindig fogalmam sincs róla, hogy miért érdekel ez bárkit is itt Magyarországon... :D Erről a mostaniról nem is hallottam még ezelőtt a kérdés előtt, de lehet hogy csak azért, mert a televíziót teljes mértékben mellőzöm az életemből, és csak olyan oldalakat követek, amik érdekelnek is.
2018. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó vagyok, a "mondjuk az" rész nem tudom, hogy került a válaszomba, bocsi.
2018. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Engem egy kicsit se érdekel, de nem is idegesít. Inkább csak nem értem, hogy nálunk ez miért ilyen érdekes, miért foglalkoznak vele ennyit.
2018. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
azt szoktam rá mondani, hogy: mámegenmárkl'
2018. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért, mikor lesz? Lehet velem van a baj, vagy " rossz internetet " használok de én nem nagyon futok bele semmi ilyen témájú hírbe.


Igaz, autós és informatikai portálokon ahol főleg járok vajon minek írnának ilyesmiről. :D


Amúgy meg hidegen is hagy teljesen.

2018. máj. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!