Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szebbek a romák mint a magyaro...

Szebbek a romák mint a magyarok? Nekem tetszik a hullámos hajuj, olajbarna bőrük

Figyelt kérdés

2018. máj. 18. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Hát akkor kívánom, hogy Gáspár Laci vagy Bea asszony mellett ébredj fel! Szerintem azért átgondolnád. És nem szeretném itt feltétlenül a nemzet egoját növellni: Minden europid nép szebb, mint a cigányok
2018. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Vannak szép romák, de sztem így átlagban semmilyen nemzetre, rasszra nem lehet kijelenteni, hogy szebbek. Pláne a magyarok esetében, ahol egyszerűen nincs is olyan, hogy "na ez egy átlag magyar", mivel annyira sokfélék vagyunk. Vannak szép és csúnya emberek mindenhol, nálunk is, romáknál is.

Az viszont lehet, hogy a te személyes ízlésednek ez a kreol bőrű délies típus jön be, ezért szebbnek látod a cigányokat mondjuk egy fehér, skandináv beütésű személynél.

2018. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ezt így általánosságban nem lehet mondani szerintem és nem csak roma- magyar "viszonylatban". Nekem például, nem jönnek be annyira a roma nők, persze azért vannak kivételek.
2018. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Vegyük alapon a roma csajok többségét . Vannak köztük szépek , de valahogy 30 után drasztikusan elkezdenek megöregedni és szétesni . 40 fele némelyik kinéz vagy 50 évesnek . A magyarok többsége meg 40 évesen is teljesen elfogadható :), De nem akarok senkit megbántani szóval mindenki szép .
2018. máj. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem tizenévesen baromi szépek a roma csajok. Aztán 16-18 évesen jön az első gyerek, utána meg le a lejtőn. Nagyon korán érnek, és nagyon hamar elhervadnak.
2018. máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Olyanok mint a rondább Dél-indiaiak, mivel onnan jöttek. Néhányuk már keveredett az európai társadalom kitaszítottjaival, szóval minimális különbségek akadnak.
2018. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Tizenévesen némelyik cigánylány szép,de olyan 20 éves kortól a 90%-uk már az anyja nővérének is simán kinézne. Ennek életmódbeli(züllött életmód,sok dohány és alkohol stb.) és genetikai okai is vannak.

Kivétel pl: Nótár Mary ő a korához képest jól néz ki,mivel ő nem él züllött életmódot és talán szerencsésebb genetikája is van.

2018. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek. Főleg az arcuk , amikor acélbetétes van rajtam.
2022. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!