Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy semmit nem...

Úgy érzem, hogy semmit nem akarok az élettől. Mit csináljak? 12/f

Figyelt kérdés
Semmi valamirevalót, értékeset nem tudok csinálni. Már feladtam a tanulást. Úgy is mindenki tehetségesebb nálam.
2018. máj. 20. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kamaszodsz :D majd elmúlik :D
2018. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hahó! Tegnap óta nem nem használhatja az oldalt 16 év alatti.


Hogy kerültél ide, ha nem olvastad a szabályzatot? Le kellett okéznod.


Hm?

2018. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek érdekesnek, tehetségesnek és kiemelkedőnek lenni. Tanulj, és légy egy értékes, társadalom számára hasznos hétköznapi ember. A boldogság úgyis a hétköznapiságban rejlik.
2018. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tényleg 12 vagyok, csak nagyon le akartam ezt írni, mert amúgy nagyon félénk és gátlásos vagyok, hogy nyíltan beszéljek róla.


De amúgy tényleg probléma nálam, hogy állandóan a többi gyereket nézem az órákon és azt látom, hogy jobban megy nekik. Pl. járok esti rajzszakkörre, de szerintem mind jobban rajzol nálam vagy rögtön kitalál valamit, hogy hogy csinálja.

Lehet, hogy nem így kellene hozzáállnom, de már kezd mindennapos lenni.

2018. máj. 20. 22:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, de ezt a kérdést törölni fogják.
2018. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy így érzel, de nem kell mindig máshoz mérni magadat :) Ráadásul mindig lesz valaki aki jobb nálad. Ez így működik, de te attól még nem leszel rosszabb. Ne add fel a tanulást, az is lehet, hogy még nem találtad meg azt ami igazán érdekel. Fel a fejjel!
2018. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

ez pár évente elő fog jönni, szokj hozzá


amúgy meg attól, hogy van rajz, zene, tánc meg foci még lehet, hogy te épp vívásban, sakkban, házimunkában, vendégfogadásban, empátiában, vagy olyanban vagy nagy amit még ki sem találtunk


MINDENKI AZAZ MINDENKI KÜLÖNLEGES

2018. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló , amit írtál inkább neked javaslom, vagy pedig elashatnad magad. Hogy lehet egy 12 éves gyereknek ilyet írni ? Bacd arcon magad. Kérdező te pedig fiatal vagy meg, azne keserítené el, h más jobban rajzol. Én is szerettem rajzolni, viszont voltak akik nálam jobban rajzoltak és hajszál híján nem kerültem be anno a művészeti középiskolába... így volt a legrosszabb, mert ha sokadik lettem volna a felvételi rangsorban , elfogadom. Viszont egy hajszálon múlott és nagy kudarcnak éltem meg.
2018. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocs, 7 és válaszolónak cimeztem. Az ilyeneket kene kitiltani nem. 16 év alattiakat, ezek sokkal kártékonyabbakcth
2018. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sokkal kartekonyabbak, csak előbb születtek de eszük nem sok
2018. máj. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!