Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik a húszas éveik közepéig...

Akik a húszas éveik közepéig a szüleikkel éltek otthon milyen volt számukra az elköltözés egy másik városba?

Figyelt kérdés
Mi váltotta ki végül a döntést, hogy most muszáj költözni, előtte mit éltetek át lélekben, illetve utána milyen volt az új hely, mennyire volt könnyű megszokni. Aki most van költözés előtt, ő mit érez most?

2018. máj. 21. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
kényelmetlen volt otthon, saját élettérre vágytam, amit úgy rendezek, takarítok, stb ahogy én akarom
2018. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

30-as éveim közepén költöztem el, akkor mentem férjhez, és ráadásul egyből külföldre. Előtte gondolkodtam a különköltözésen az önállósodás miatt, de aztán úgy döntöttem, hogy maradok, mert fontosabb az, hogy alkalmazkodni tanuljak meg másokhoz (családhoz), különben lehet, hogy kiállhatatlan természetem lesz.

Kicsit tartottam attól, hogy milyen lesz hirtelen egy másik ország, tök távol a családtól, de kellemesen csalódtam, nem jelentett problémát. 18 évesen 4 hónapra külföldre mentem, akkor iszonyatos honvágyam volt, más viszont az, amikor az embernek már saját társa/családja van (meg persze most már ott van az internet is, ami könnyebbé teszi a kapcsolattartást).

2018. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!